Aktualitātes

113705

PAR samazinātā PVN ieviešanu pirmās nepieciešamības pārtikai - gaļai, maizei, pienam un olām
Apskatīt komentārus (0)


18.09.2020


Vakar, 17. septembrī, ZZS balsoja "PAR" Likumprojekta Grozījumi Pievienotās vērtības nodokļa likumā (785/Lp13) nodošanu komisijām, bet tomēr lielākā daļa deputātu neatbalstīja ZZS ierosinājumu. Līdz ar to priekšlikums netiek tālāk nodots komisijām.

“Ar nožēlu jāatzīst, ka jau ilgstoši diskutētais jautājums par samazinātā PVN piemērošanu pirmās nepieciešamības pārtikai - gaļai, maizei, pienam un olām šodien Saeimā tomēr tika noraidīts un netiks nodots tālāk skatīšanai komisijām. ZZS un pie frakcijām nepiederošie deputāti rosina šādas pārmaiņas ieviest jau no 2021.gada 1.janvāra. Esam uzskaitījuši virkni ieguvumus, gan iedzīvotājiem, gan uzņēmējiem, gan valstij kopumā no šādas iniciatīvas. Ir skumji atzīt, ka lielākā daļa Eiropas Savienības dalībvalstis piemēro samazinātās PVN likmes pārtikas produktiem, vai atsevišķām pārtikas grupām, bet Latvija savas valsts iedzīvotaju un uzņēmēju labā nespēj panākt risinājumus,” uzsver LZS priekšsēdētājs Armands Krauze.

-----

Saeima noraida rosinājumu samazināt PVN gaļai, maizei un piena produktiem

Saeima šodien noraidīja opozīcijas deputātu izstrādātos grozījumus Pievienotās vērtības nodokļa (PVN) likumā, kas paredz samazināt PVN likmi maizei, pienam un skābpiena produktiem bez piedevām, svaigai gaļai un olām.

Zaļo un zemnieku savienības frakcija, kā arī pie frakcijām nepiederošie deputāti rosina šādas pārmaiņas ieviest no 2021.gada 1.janvāra.

https://ej.uz/p33u
      Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:
Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHAVideo

   

FotoAptauja

Vai Latvijā jāievieš e-vēlēšanas?

Nav viedokļa

Apskatīt rezultātus
Twitter

Latvijas Zemnieku sa
12:56, Oct 28
Armands Krauze: Nodokļu paaugstināšana krīzes laikā iedzīs cilvēkus ēnu ekonomikā https://t.co/XXG35txBF2… https://t.co/BtkaAvsWhr
Latvijas Zemnieku sa
17:02, Oct 27

Latvijas Zemnieku sa
16:20, Oct 27
Rīt, 28.10.2020. plkst. 9.30 pie Saeimas masu mediji tiek aicināti uz preses brīfingu, kurā mazo uzņēmēju pārstāvj… https://t.co/la4E6brc2p

Latvijas zemnieku savienība novados


Video arhīvs apskatāms šeit