Notiks ikgadējais Latvijas Zemnieku savienības kongressSestdien, 24.martā, plkst.10 Jelgavā, Latvijas Lauksaimniecības universitātē notiks ikgadējais Centriskās partijas Latvijas Zemnieku savienība (LZS) kongress, kurā piedalīsies aptuveni 300 LZS biedri no visiem Latvijas reģioniem, to skaitā pašvaldību vadītāji un Zaļo un Zemnieku savienības (ZZS) deputāti.

Ar ziņojumu par līdz šim paveikto un nākotnes iecerēm uzstāsies partijas priekšsēdētājs Augusts Brigmanis un partijas priekšsēdētāja pirmais vietnieks Uldis Augulis, savukārt ar jauno LZS programmu klātesošos iepazīstinās priekšsēdētāja vietnieks Vitauts Staņa.

LZS ar Latvijas Zaļo partiju veido politisko apvienību ZZS. Apvienībai ir noslēgts sadarbības līgums arī ar Liepājas partiju un partiju „Latvijai un Ventspilij”.

Ar kongresa darba kārtību var iepazīties ŠEIT.

                                            
                                              Plašsaziņas līdzekļu pārstāvj
u ievērībai!


Savu dalību LZS kongresā lūdzam pieteikt līdz 23.marta plkst.12 pa tālruni 67323628 vai e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..


Informāciju sagatavoja:
Artūrs Graudiņš,
CP LZS ģenerālsekretārs.
Tālrunis: 67323628
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.


Ar jaunu nacionālāku programmu (Latvijas Avīze)
Latvijas Zemnieku savienība kongresā, pieņemot jau...

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://lzs.lv/

LZS © 1990-2021

Spied Enter