Madonā iesniegts LZS un LRA kopējs saraksts 5. jūnijā gaidāmajām pašvaldību vēlēšanām

Šodien, 26. martā sarakstu Madonas novada pašvaldības vēlēšanu komisijā iesniedzis līdzšinējais Madonas novada pašvaldības priekšsēdētājs Agris Lungevičs. Saraksts tapis sadarbojoties divām politiskajām partijām, kā rezultātā iesniegts politisko partiju "Latvijas Reģionu Apvienība", "LATVIJAS ZEMNIEKU SAVIENĪBA" kopējs pieteikums 5. jūnijā gaidāmajām pašvaldību vēlēšanām.

Sarakstā ir 22 deputātu kandidāti, kas pārstāv dažādas profesijas un darbības jomas. Teritoriālā ziņā pārstāv gan Madonas novada, gan, pēc Administratīvi teritoriālās reformas, visu jaunā novada teritoriju, iekļaujot Lubānas, Cesvaines un Ērgļu novadus. Saraksta līderis ir Agris Lungevičs, Madonas novada pašvaldības priekšsēdētājs, LZS Madonas nodaļas vadītājs. Kā otrais izvirzīts – Sporta un atpūtas bāzes "Smeceres sils" vadītājs Gunārs Ikaunieks, trešajā – Valda Kļaviņa, Tautas nama "Kalnagravas" un Amatu skolas vadītāja. Ceturtajā – uzņēmējs un vides aktīvists Māris Olte, piektajā lubānietis, uzņēmējs Guntis Klikučs, sešinieku noslēdz Cesvaines novada pašvaldības izpilddirektors Uģis Fjodorovs.

Agris Lungevičs, saraksta līderis: "Izveidojot spēcīgu komandu, esam gatavi nākt klajā ar redzējumu jaunizveidojamā Madonas novada attīstībai pēc Administratīvi teritoriālās reformas. Sarakstā apvienojušies profesiju pārstāvji un savas jomas speciālisti, kas gatavi dalīties ar savu pieredzi: uzņēmējdarbības, izglītības, veselības, kultūras, vides, tūrisma un sporta jomās. Viens no svarīgākajiem kritērijiem veidojot komandu, ir bijis apvienot cilvēkus no visiem novadiem, iekļaujot Lubānu, Ērgļus, Cesvaini, Madonas novada pagastus un Madonas pilsētu. Domāju, ka tas ir izdevies un esam izveidojuši komandu, kas jau šobrīd parādījusi, ka ir gatava strādāt un dalīties savā pieredzē un idejās par novada attīstībai nepieciešamo. Stiprs Madonas novads stirpai Latvijai!"

Edvards Smiltēns, LRA Valdes priekšsēdētājs: "Man ir liels prieks, ka esam vienojušies par kopīgu startu 5. jūnijā gaidāmajām pašvaldību vēlēšanām. Agris Lungevičs sevi pierādījis kā enerģijas pilns novada vadītājs, kam pa spēkam ir virzīt ne tikai pilsētu, bet visu novadu iepretim attīstībai. Tas vēl jo vairāk būs nepieciešams pēc novadu reformas, kad Madonas novads kļūst par vienu no teritoriāli lielākajiem novadiem Latvijā. Dibināta arī LRA Madonas nodaļa, kuras vadītājs ir kalsnavietis Gatis Teilis. Esmu pārliecināts, ka šī būs ilgtermiņa sadarbība un nesīs panākumus.

Septītais sarakstā ir Gatis Teilis, LRA Madonas nodaļas vadītājs, LVM Kalsnavas arborētuma Informācijas centra vadītājs, astotais – "Madonas slimnīca" ekonomists Vents Ikaunieks, devītā – pirmsskolas izglītības iestādes "Kastanītis" vadītāja Dace Raubiška, desmitais – Madonas novada Barkavas pagasta Īpašumu nodaļas vadītājs Aleksandrs Šrubs, 11. – Madonas pilsētas pārvaldnieks Guntis Ķeveris, 12. – Madonas slimnīcas traumatologs un ortopēds Rūdolfs Preiss,13. – Ilvija Kecko, Cesvaines novada domes Sociālā darbiniece, 14. – Ļaudonas pansionāta vadītāja Tatjana Kriškāne, 15. – Madonas pilsētas vidusskolas sākumskolas skolotāja Santa Šķēle, 16. - inženierzinātņu doktors, pensionārs Jānis Mārciņš, 17. – SIA "Madonas nami" valdes loceklis Igors Šapovals, 18. – Madonas novada bērnu un jauniešu ārpus-ģimenes aprūpes un atbalsta centra "Ozoli" vadītāja Sarmīte Pabērza, 19. – dzelzavietis un zemnieku saimniecības īpašnieks Jānis Lūsis, 20. – mētrienietis, uzņēmējs un sporta entuziasts Aldis Ošs, 21. – Madonas novada pašvaldības deputāts Rihards Saulītis, savukārt sarakstu noslēdz Barkavas un Ošupes pagastu pārvalžu vadītājs Aigars Šķēls. 

​Kuldīgas nodaļa šodien 26.martā iesniedza ZZS dep...
Ventspils novada LZS deputātu saraksts ir iesniegt...

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://lzs.lv/

LZS © 1990-2021

Spied Enter