Aktualitātes

110483

LZS mudina Rīgas domniekus atlikt savstarpējās ķildas un pievērsties galvaspilsētas budžeta izstrādei
Apskatīt komentārus (0)


11.02.2020


 Latvijas Zemnieku savienība (LZS) mudina Rīgas domes deputātus atlikt savstarpējās ķildas un atbildīgi strādāt pie galvaspilsētas 2020.gada budžeta.

Rīgā ir izveidojusies unikāla situācija - pirmo reizi kopš neatkarības atjaunošanas Rīgas pašvaldībā darbs faktiski ir apstājies."Līdz šim saimniekojusī "Saskaņas" un "Gods kalpot Rīgai" koalīcija ir izjukusi. Tās demonstrē bezspēcību, radot tiesisku pamatu galvaspilsētas pašvaldības atlaišanai un ārkārtas vēlēšanu rīkošanai," pauda LZS, piebilstot, ka vienlaikus neviena no "tā saucamajām opozīcijas partijām" nemaz nevēlas uzņemties varu un līdz ar to atbildību par Rīgu un rīdziniekiem.  

LZS aicina visas Rīgas domes pārstāvētās frakcijas "slāpēt tukšās ambīcijas, pārvarēt vājumu un beidzot sākt domāt par rīdzinieku labklājību un pilsētas attīstību". Tas LZS ieskatā vispirms darāms, pieņemot kvalitatīvu pilsētas pašvaldības 2020.gada budžetu.

"LZS Rīgas biedriem ir radies iespaids, ka pašlaik pašvaldībā pārstāvētās partijas pat necenšas ieklausīties savu vēlētāju viedoklī un risināt reālus, cilvēkiem vajadzīgus uzdevumus," pauda LZS, uzsverot, ka galvaspilsēta pēdējo divu Rīgas domes sasaukumu laikā zaudējusi "savas dzīvespriecīgās krāsas, kļuvusi vienmuļa un drūma".Ja tuvākajā laikā netiks sākts mērķtiecīgs pilsētas budžeta pieņemšanas darbs, domē ievēlētās partijas vēlreiz parādīs, ka deputāti nav gatavi uzņemties politisko atbildību, būt godīgiem rīdzinieku priekšā un pildīt priekšvēlēšanu solījumus, pauda LZS.


      Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:
Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHAVideo

   

FotoAptauja

Vai Latvijā jāievieš e-vēlēšanas?

Nav viedokļa

Apskatīt rezultātus
Twitter

Latvijas Zemnieku sa
09:34, Aug 14
Artūrs Graudiņš: Mums ir labāko pašvaldību – Ventspils, Jelgavas, Jūrmalas
Latvijas Zemnieku sa
10:50, Aug 13

Latvijas Zemnieku sa
20:11, Aug 12
RD vēlēšanas. Diskutē ZZS, "KPV LV" un Latvijas Krievu savienības pārstāvji @LatvijasRadio 1 raidījumā "Krustpunktā… https://t.co/JyAvtiMaBZ

Latvijas zemnieku savienība novados


Video arhīvs apskatāms šeit