LZS komanda “Stipro skrējienā” parāda labu rezultātu4. maijā kinopilsētā „Cinevilla”, pulcējās spēcīgākie ļaudis no visas Latvijas, lai piedalītos „Stipro skrējienā”. Latvijas Zemnieku savienības komandas vadību uzņēmās Rīgas mēra amata kandidāts Armands Krauze.

Dalības mērķis bija pārvarēt uzliktos šķēršļus un veiksmīgi finišēt visiem kopā, pierādot, ka LZS ir spēcīga un vienota komanda. Līdzās Krauzem LZS komandu pārstāvēja arī Artūrs Ķēniņš, Voldemārs Jurēvics un Annija Babre.

Armands Krauze, LZS Rīgas mēra amata kandidāts:” Neskatoties uz to, ka stipro skrējienā piedalījāmies tikai pirmo reizi kopvērtējumā esam parādījuši labu rezultātu – distanci veicām 3 stundās un 5 minūtēs. Skrējienā piedalījās 510 komandas, no kurām 45 nefinišēja vispār. Mēs distanci veicām kā 399. komanda. Jau uzreiz pēc skrējiena uzstādījām mērķi nākamgad veikt distanci uz pusi ātrāk un ierindoties starp pašiem labākajiem! Paldies, komandai, mūsu mazajiem un lielajiem līdzjutējiem, kā arī aktīvajam fotogrāfam! Tas bija lielisks piedzīvojums!”

Fotogrāfijas no Stirpo skrējiena skatāmas ŠEIT


Informāciju sagatavoja:
Armands Krauze
Tālr. +371 67027274
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.


Latvijas Zemnieku savienības Rīgas mēra amata kand...
Latvijas Zemnieku savienība sveic Latvijas Republ...

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://lzs.lv/

LZS © 1990-2021

Spied Enter