LZS Jelgavas novada nodaļa CVK iesniedz kandidātu sarakstu 2021. gada pašvaldību vēlēšanām

LZS Jelgavas novada nodaļa CVK iesniedz kandidātu sarakstu 2021. gada pašvaldību vēlēšanām

Šodien, 17. martā, Latvijas Zemnieku savienības (LZS) Jelgavas novada nodaļas pārstāvji Centrālajā Vēlēšanu komisijā iesniedza LZS Jelgavas nodaļas priekšvēlēšanu programmu un kandidātu sarakstu gaidāmajām 2021. gada pašvaldību vēlēšanām. LZS Jelgavas novada nodaļas pieteikumā kopumā pieteikti 22 deputātu kandidāti.

Priekšvēlēšanu programmā LZS paredzējusi pilnveidot un realizēt virkni jaunu projektu uzņēmējdarbības, infrastruktūras, sociālas drošības, kultūras un sporta, uc. jomās, kas paredz līdzsvarotunovada attīstību un pakalpojumu pieejamību iespējami tuvāk dzīvesvietai.

Kā pirmais LZS Jelgavas novada nodaļas deputātu kandidātu sarakstā atrodams pašreizējais Jelgavas novada domes priekšsēdētājs Ziedonis Caune, kurš norāda, ka LZS mērķi ir ambiciozi, taču sasniedzami - izveidot apvienoto Jelgavas novadu par turīgu, mūsdienu dzīves prasībām un komfortam atbilstošu, zaļā attīstībā straujāko augošo novadu Zemgalē.

"Mūsu vidū ir dažādu jomu profesionāļi, pieredzējuši vadītāji, zinoši un uzticami cilvēki, kas pašvaldību saredz kā mūsdienīgu platformu iedzīvotāju iniciatīvu īstenošanai," norāda LZS kandidāts un saraksta līderis, Jelgavas novada iedzīvotājs, Ziedonis Caune. "Desmit gadu pieredze Jelgavas novada pastāvēšanā pierāda, ka esam īstenojuši 80% no mērķiem, kas tika uzstādīti iepriekšējās pašvaldību vēlēšanās. Tāpēc gan kā politisks spēks, gan savas zemes saimnieki esam nobrieduši un nosvērti – solām reālas lietas, ko varēsim īstenot. Esam pierādījuši, ka izaugsme laukos iet roku rokā ar līdzsvarotu infrastruktūras attīstību pagastos".

Partijas programmā nozīmīgs uzsvars likts uz jaunveidojamā Jelgavas novada līdzsvarotu budžeta plānošanu un visa novada attīstību. "Es, kā ilggadējs Ozolnieku iedzīvotājs un Jelgavas novada darbinieks, ar savu līdzšinējo profesionālo pieredzi redzu, ka veiksmīgai tālākai novada attīstībai būtiskas ir šādas lietas - atbalsts uzņēmējdarbībai, tostarp mazajam un vidējam ražotājam, ES fondu līdzekļu piesaiste un, kas svarīgākais, pakalpojuma pieejamība pēc iespējas tuvāk novada iedzīvotāju dzīvesvietai," norāda LZS kandidāte, Ozolnieku novada iedzīvotāja Līga Lonerte.

No 22 LZS saraksta kandidātiem 13 pārstāv pašreizējo Jelgavas novadu, bet 9 kandidāti - pašreizējo Ozolnieku novadu.

"Mēs izprotam pašreizējo Ozolnieku iedzīvotāju piesardzību novadu apvienošanas kontekstā, taču apliecinām, ka šī pilsētvide līdz šim ir bijusi un paliks nozīmīga novada daļa. LZS pārliecinoši ir gatavi pēc apvienošanas nodrošinātpieprasītākos sociālā atbalsta mehānismus visā jaunajā novadā. Ikviena pagasta iedzīvotāji var justies droši, ka izaugsme arī lielā novadā būs taustāma pašu dzīvesvietā," norāda Z.Caune.


Plašākai saziņai:

Latvijas Zemnieku savienības (LZS) Jelgavas novada nodaļa

Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt., t. 20025165 

Didzis Zemmers: Skultes atdalīšana no Limbažiem ne...
Notika LZS kongress - Jauns vadības sastāvs!

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://lzs.lv/

LZS © 1990-2021

Spied Enter