LZS jaunatnes nodaļas vadītāja vietniece Līga Neimane palīdzēt Vangažu dienas centra bērniem sagatavoties skolas gaitāmAugusta mēnesī, kad visi gatavojas skolai, Inčukalna novadā LZS jaunatnes nodaļas vadītāja vietniece un biedrības “Inčukalna dabas parks” valdes locekle Līga Neimane sadarbībā ar Dienas centra “Vangaži” rīkoja labdarības akciju “Skolas soma 2016”. Akcijas atvaros bija plānots palīdzēt Vangažu dienas centra bērniem sagatavoties skolas gaitām!

 

Un 19.augustā Vangažos norisinājās pasākums, bērniem kopā ar vecākiem, kura ietvaros pirmajā daļā bērni kārtējo reizi varēja atkārtot savas zināšanas par drošību uz ceļa, sacensties dažādu atjautības uzdevumu, spēļu, mīklu un rotaļu pildīšanā un otrajā daļā pasākuma noslēgumā 16 bērni saņēma savas dāvanas - jaunas skolas somas, penāļus, kancelejas preces, rotaļlietas, krāsas, burtnīcas, kladītes, zīmēšanas albumus u.c. svarīgas un noderīgas lietas skolai!

 

Līga Neimane saka lielu paldies par atsaucību Vangažu Dienas centra vadītājai Lilijai Gežai, biedrības “Inčukalna dabas parks” biedriem par ziedojumiem, Elvi veikalam Vangažos un visiem, visiem novada iedzīvotājiem, kas pielika savu artavu, lai pasākums izdotos un bērni būtu gatavi doties 1.septembrī uz skolu! Kopā mēs varam paveikt lielas un sirsnīgas lietas padarot mūsu novadu labāku un šī akcija to pierādīja.


LZS jaunatnes nodaļa viesojās Inčuklanā
LZS vadība tiekas ar Latvijas zemnieku un Latvija...

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://lzs.lv/

LZS © 1990-2021

Spied Enter