LZS jaunatnes nodaļas pārstāvis tiekas ar Viktoru Lapčenoku2016.gada 25.novembrī, pēc LZS jaunatnes nodaļas pārstāvja Maksima Krutikova uzaicinājuma, uz Iecavu atbrauca leģendārais latviešu dziedātājs Viktors Lapčenoks!

 

Ar Viktoru Lapčenoku Maksims tikās Iecavā, restorānā "Viestarti". Sarunu laikā abi runāja par sadarbību ar Raimondu Paulu, par Agneses Rakovskas un Kristīnes Prauliņas muzikālo karjeru, kā arī salīdzinājām jauniešu iesaistīšanos politikā šodien un PSRS laikos. Diemžēl padomjlaika jaunieši bija aktīvāki, jo tas bija laiks, kad nebija datoru, mobilo telefonu, sociālo tīklu ! Liela uzmanība tika pievērsta politiskajām aktivitātēm Latvijā un pasaulē!

 

"Iesaistīties politikā nevēlos, jo redzu, kas notiek Saeimā! Tolaik biju R. Paula un A. Šlesera vadītās "Jaunās partijas" biedrs. Šī lieta man nepatika, un drīz arī izstājos no šīs partijas!  Deviņdesmito gadu vidū, no Joahima Zīgerista vadītās "Tautas kustības Latvijai", Saeimā tika ievēlēts mans kolēģis - nu jau mūžībā aizgājušais dziedātājs Ojārs Grinbergs. Tolaik deputātu alga nebija liela - no 300 līdz 500 latiem! Ojāram  apnika darboties Saeimā, tāpēc nākamajās Saeimas vēlēšanās, viņš vairāk nepiedalījās! Tad arī sapratu, ka man nav ko tur darīt! Es esmu dziedātājs! Kāds no manis politiķis? Mana sirds pieder klausītājiem. Es to vienkārši patiešām nevēlos!" tā par savu iesaistīšanos politikā saka Viktors Lapčenoks. 

Lapčenoks tagad, un vienmēr ir atbalstījis Zaļo un zemnieku savienību (ZZS).  "Zaļie zemnieki ir malači. Man prieks par viņiem. Lai viņiem veicas!" saka V.Lapčenoks. 

 

Maksims sāka stāstīt, ka nesen sācis darboties LZS Jaunienatnes nodaļā! Lapčenoks sacīja, ka ZZS ir vienīgā partija, kurai var uzticēties! "Manuprāt, ZZS ir vislabākā partija Latvijā! Visas pārējās partijas, lēnām drūp, galvenokārt "Vienotība" , kuras aktīviste ir sarkanmatainā tautas nīdēja Āboltiņa, kura savu attieksmi pierādīja, "ūjinot" vienā no iedzīvotāju piketiem pie Saeimas. Tas ir kauns un negods. Tautas kalps ar tautu, nedrīkst tā apieties! Ar laiku ZZS, kļūs par vadošo partiju Latvijā. Nedod, Dievs, ja par vadošo partiju, kļūs "Saskaņa". Tad ir viss!" tā par Zaļo un zemnieku savienību saka Lapčenoks Nobeigumā V.Lapčenoks, parakstījās uz Maksima paņemtajām Raimonda Paula platēm, kā arī uz sava attēla!

 

Tā pagāja trīs stundu saruna ar Viktoru Lapčenoku, pie tējas tases un sulas glāzes!

 


ZZS valde atbalsta priekšlikumu no minimālās oblig...
Saeima pieņem 2017.gada valsts budžetu

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://lzs.lv/

LZS © 1990-2021

Spied Enter