Aktualitātes

103326

Lielākie nozares uzņēmumi piedalās Transporta nedēļas pasākumos Maskavā
Apskatīt komentārus (0)


21.11.2018


Satiksmes ministrs Uldis Augulis ar Latvijas transporta nozares lielāko uzņēmumu pārstāvjiem no 19.-22.novembrim uzturas darba vizītē Maskavā, kuras laikā piedalās “Transporta nedēļa 2018” pasākumos.

Vizītes laikā satiksmes ministrs Uldis Augulis tikās ar Krievijas transporta ministru Jevgeniju Ditrihu, kuras laikā tika pārrunāti aktuālie transporta nozares jautājumi un sadarbības perspektīvas. Tāpat, 21.novembrī Augulis piedalījās Krievijas transporta ministra Ditriha rīkotajās lietišķajās brokastīs transporta ministriem un biznesa pārstāvjiem, Starptautiskā Foruma pasākumos un apmeklēja transporta nozares izstādi.

“Transporta nedēļa” – ir ikgadējs notikums biznesam, kurš ietver sevī gan Krievijas, gan starptautisko transporta jautājumu pasākumu sēriju, kuri tiek KF Transporta ministrijas organizēti divdesmit gadu garumā nolūkā apspriest aktuālākos transporta jautājumus un stiprināt savstarpējo sapratni starp valsts pārvaldi un uzņēmējiem.

Tomēr visa “Transporta nedēļas” pasākumu programmas galvenais notikums ir forums un izstāde “Krievijas transports”. Foruma ietvaros notiek konferences, kas veltītas auto, aviācijas, dzelzceļa, jūras un upju transporta attīstības un darbības jautājumiem. Izstādē tiek demonstrēti transporta nozares jaunumi un sasniegumi. 

Foruma un izstādes “Krievijas transports” darbā ik gadus piedalās vairāk kā 9 000 cilvēku. Kopumā ik gadu “Transporta nedēļas” dalībnieku skaits pārsniedz 12000.

Ar vienoto veidolu VIA LATVIA izstādē Latvijas transporta nozari pārstāv VAS “Latvijas dzelzceļš”, Liepājas SEZ, Rīgas brīvosta un Ventspils brīvosta un VAS “ Starptautiskā lidosta “Rīga”.

Vizītes ietvaros ministrs vēl tiksies arī ar Latvijas vēstnieku Krievijā Māri Riekstiņu, lai pārrunātu nozares aktualitātes un Latvijas un Krievijas divpusējās sadarbības jautājumus transporta un sakaru jomā.

Ministra vizītē piedalās Satiksmes ministrijas valsts sekretārs K.Ozoliņš un valsts sekretāra vietnieks, Latvijas – Krievijas starpvaldību komisijas Transporta grupas Latvijas puses priekšsēdētājs Uldis Reimanis.


      Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:
Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHAVideo

   

FotoAptauja

Vai Latvijā jāievieš e-vēlēšanas?

Nav viedokļa

Apskatīt rezultātus
Twitter

Latvijas Zemnieku sa
10:37, Jan 18
Lai gan pašvaldības atrodas vistuvāk iedzīvotājiem un uzņēmējiem, to budžets publiski tiek apspriests daudz retāk n… https://t.co/M3Ij0P7FWn
Latvijas Zemnieku sa
10:33, Jan 18
Cik lēmēju būs jaunajās pašvaldībās – stājušies spēkā grozījumi par deputātu skaitu https://t.co/pg2CSeVPyc… https://t.co/W4Ch7LDrNp
Latvijas Zemnieku sa
10:32, Jan 18
Pašvaldību vēlēšanās Latvijas Zemnieku savienības biedri startēs visās pašvaldībās https://t.co/wW4aaWzrl7… https://t.co/ieUXqzVb9E

Latvijas zemnieku savienība novados


Video arhīvs apskatāms šeit