Aktualitātes

108406

Latvijas Zemnieku Savienības trešais Jauno Līderu akadēmijas pasākums
Apskatīt komentārus (0)


11.10.2019


Kamēr esam opozīcijā, ir labs laiks mājasdarbiem jeb sevis izglītošanai, komandas gara stiprināšanai un nākotnes plānu kaldināšanai.

Šodien notika Latvijas Zemnieku Savienības trešā Jauno Līderu akadēmija, kur pieredzējušie kolēģi nodod pieredzi jaunajiem, domājam un veidojam viedokli par aktuālajām tēmām.

Dienu ar iedvesmojošām uzrunām aizsāka divi līderi:

a) Māris Kučinskis - premjers/līderis, ko varētu salīdzināt ar sešjūga zirgu kučieri: padzen, ievirza un savalda, kad vajadzīgs;

b) Kaspars Gorkšs - futbola jomas misionārs, kas zina, ka svarīgākais talants panākumu gūšanai ir prasme daudz un smagi strādāt.

Šodienas tēma - administratīvi teritoriālā reforma. Pēc VARAM stāsta par reformas piedāvājumu sekoja LPS kritisks redzējums un arī mūsu vērtējums - robežas tiek mainītas bez sajēgas par ietekmi uz Latvijas reģionu iedzīvotājiem. Cik tālu, pa kādas kvalitātes ceļu un par kādu cenu būs jābrauc uz centru pēc pakalpojumiem? Kur valsts sniegs savus pakalpojumus (~30 dažādas kartes valsts institūcijām)? Cik maksās komunālie pakalpojumi? Kādi būs sociālie pabalsti? Cik darbavietas reģionos zudīs? Vai būs investīciju programma, lai jaunajiem novadiem iespēja novērst radušos defektus un finansēt steidzamas vajadzības? Kāda būs jauna, liela novada attālāko iedzīvotāju iespēja ietekmēt politskos procesus pašvaldībā un valstī utt.)? 


      Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:
Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHAVideo

   

FotoAptauja

Vai Latvijā jāievieš e-vēlēšanas?

Nav viedokļa

Apskatīt rezultātus
Twitter

03:00, Jan 01

Latvijas zemnieku savienība novados


Video arhīvs apskatāms šeit