Latvijas Zemnieku savienība runā par uzvaru 25 pašvaldībās; Krauze saglabā priekšsēdētāja amatu ( Jauns.lv)

Latvijas Zemnieku savienības (LZS) un Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) mērķis ir šovasar uzvarēt vēlēšanās 25 pašvaldībās, šodien partijas kongresā sacīja LZS priekšsēdētājs, Saeimas deputāts Armands Krauze.

"Pašvaldību vēlēšanās mēs uzvarēsim," šodien pauda Krauze, pamatojot to ar to, ka zina LZS pašvaldību cilvēkus un viņu ciešo sasaisti ar savu novadu un tā ļaudīm.

LZS priekšsēdētājs norādīja, ka partijas biedri pašvaldību vēlēšanās startēs visos novados un valstspilsētās, kur notiks vēlēšanas, kandidējot no 18 LZS, 17 ZZS un sešiem cita veida apvienotajiem vēlēšanu sarakstiem.

Krauze akcentēja, ka Latvijas Zemnieku savienība ir viena lielākajām un vecākajām partijām Latvijā, "kuras spēks slēpjas Latvijas pašvaldībās".

Politiķis uzskata, ka valdībā esošās partijas esot pieņēmušas tik daudz bezjēdzīgu lēmumu, ka "tām ir bail no pašu valsts iedzīvotājiem". Valdību veidojošajiem politiķiem satraukumu radot tas, ka LZS ir pārstāvniecība katrā Latvijas reģionā, savukārt daļai vadības partijām pārstāvniecība vairāk esot koncentrēta Rīgā, izteicās Krauze.

Kā ziņots, pašvaldību vēlēšanas paredzētas jūnija pirmajā sestdienā. Vēlēšanas nenotiks Rīgā, jo Rīgas dome tika ievēlēta jau 2020. gadā.

Informācijas avots: Jauns.lv/Leta  ( https://ej.uz/4vqy

FOTO: LETA 

LZS cer uz uzvaru 25 pašvaldībās ( NRA.LV)
Krauze patur stūri, valde būtiski nomainās – LZS l...

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://lzs.lv/

LZS © 1990-2021

Spied Enter