Labklājības ministrija informēs darba devējus par atbalstu elastīgam darbamLabklājības ministrija (LM) sadarbībā ar Jelgavas pilsētas pašvaldību, Rīgas pilsētas pašvaldību, Valmieras pilsētas pašvaldību un Korporatīvās ilgtspējas un atbildības institūtu aicina uzņēmumus ar nestandarta darba laiku piedalīties reģionālos semināros par projektu „Elastīga bērnu uzraudzības pakalpojuma nodrošināšana darbiniekiem, kas strādā nestandarta darba laiku”.

Kā darba ņēmējiem saskaņot savu darba un privāto dzīvi? Kā iegūt ģimenei draudzīgā komersanta statusu pēc pilnveidotiem kritērijiem? Kā samazināt darbinieku pārejošās darbnespējas gadījumus? Kā uzņēmumiem ar nestandarta darbalaika grafiku palielināt savu produktivitāti, samazināt personāla mainību un veicināt darbinieku lojalitāti? Atbildes uz šiem un citiem jautājumiem sniegs LM, Korporatīvās ilgtspējas un atbildības institūta, Latvijas uzņēmumu un citi eksperti.  

Vienlaikus semināros uzņēmumiem ar nestandarta darbalaika grafiku tiks piedāvātā iespēja piedalīties projekta dalībnieku atlasē un organizēt elastīgu bērnu uzraudzības pakalpojumu savu darbinieku bērniem, saņemot līdzfinansējumu no projekta līdzekļiem.  

Semināri notiks 2015.gada novembrī Jelgavā, Rīgā un Valmierā šādos datumos:

•    Jelgavā, 5.novembrī/ 14:00 – 17:00 / Jelgavas sociālo lietu pārvaldes telpās

•    Valmierā, 12.novembrī / 14:00 – 17:00 / vieta tiks precizēta

•    Rīgā, 25.novembrī / 14:00 – 17:00 / Rīgas domes sēžu zālē

Pirmais seminārs notiks 5.novembrī plkst.14.00 Jelgavas sociālo lietu pārvaldes telpās, kurā īpaši tiek aicināti piedalīties Jelgavas darba devēji, kuru darbinieki strādā pēc nestandarta darba laika grafika. Semināri organizēti ciešā sadarbībā ar Jelgavas pilsētas pašvaldību, Rīgas pilsētas pašvaldību, Valmieras pilsētas pašvaldību un Korporatīvās ilgtspējas un atbildības institūtu.

Aicinām uzņēmumu pārstāvjus ne vēlāk kā vienu dienu pirms semināra norises pieteikt savu dalību, aizpildot pieteikuma anketu LM māja lapā http://www.lm.gov.lv/.Projekts ir līdzfinansēts Eiropas Savienības Nodarbinātības un sociālās inovācijas programmas (EaSI PROGRESS) 2014.-2020.gadam ietvaros un tā mērķis ir attīstīt elastīga laika bērnu aprūpi vecākiem, kas strādā nestandarta darba laiku, izveidojot ilgtermiņa modeli šo pakalpojumu subsidēšanai un veicinot vecāku nodarbinātību un darba un ģimenes dzīves saskaņošanu.Detalizētā informācija par projektu un kontaktinformācija ir pieejama LM mājas lapā: http://www.lm.gov.lv/text/3152, kā arī zvanot projekta koordinatoriem. 


ZZS pašlaik atbalsta deputātu administratīvās imun...
Brigmanis atbalsta Belēviču; ministram darbību nāk...

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://lzs.lv/

LZS © 1990-2021

Spied Enter