Kurzemes lauksaimnieki un lauku uzņēmēji aicināti uz tikšanos ar zemkopības ministru Jāni DūklavuCeturtdien, 15. oktobrī, zemkopības ministrs Jānis Dūklavs dosies darba vizītē uz Kuldīgu, lai tiktos ar Kurzemes lauksaimniekiem un lauku uzņēmējiem. Zemkopības ministra tikšanās ar Kurzemes lauksaimniekiem un lauku uzņēmējiem notiks Kuldīgas novada domes Lielajā zālē 2. stāvā (Baznīcas ielā 1, Kuldīgā) un sāksies plkst. 10.

Tikšanās laikā zemkopības ministrs Jānis Dūklavs ar Kurzemes zemniekiem un lauku uzņēmējiem pārrunās aktualitātes lauksaimniecībā. Zemkopības ministrijas Lauku attīstības atbalsta departamenta direktore Inese Pastare-Irbe lauksaimniekus un lauku uzņēmējus informēs par aktualitātēm Lauku attīstības programmas pasākumos, savukārt Lauku atbalsta dienesta direktore Anna Vītola-Helviga – par dažādiem praktiskiem jautājumiem saistībā ar atbalsta saņemšanas iespējām.

Darba vizītes laikā Kurzemē zemkopības ministrs Jānis Dūklavs apmeklēs arī vairākas saimniecības un uzņēmumus – lauksaimniecības pakalpojumu kooperatīvās sabiedrības „Kuldīgas labumi” veikalu Kuldīgā, SIA „Amazone” Padures pagastā, pārtikas ražošanas uzņēmumu SIA „Milzu!” Rumbas pagastā un lopkopības uzņēmumu ZS „Bētas” Vārmes pagastā.


LZS jaunatnes nodaļa palīdz Aivaram Berķim
Brigmanis: Jaunā reģionālā reforma netiks īstenota

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://lzs.lv/

LZS © 1990-2021

Spied Enter