Aktualitātes

82837

Konference “Lauksaimniecības politika pēc 2020”
Apskatīt komentārus (4)


06.12.2017


Lai gūtu priekšstatu par Eiropas Komisijas (EK) iecerēm saistībā ar ES Kopējo lauksaimniecības politiku (KLP) pēc 2020. gada, kā arī lai diskutētu par Latvijas redzējumu šajā jautājumā, Valsts Lauku tīkla (VLT) sekretariāts 7. decembrī rīko konferenci “Lauksaimniecības politika pēc 2020”. Konferenci atbalsta Zemkopības ministrija un Lauku atbalsta dienests.

 

Konferences norisei varēs sekot tiešraidē vietnē www.laukutikls.lv

 

Konferenci par Latvijas lauksaimniecībai tik būtiskajiem jautājumiem atklās zemkopības ministrs Jānis Dūklavs. Savukārt EK Lauksaimniecības un lauku attīstības ģenerāldirektorāta pārstāvji Kristīne Bori un Imans Būts informēs par aktualitātēm saistībā ar EK skatījumu uz KLP nākotni pēc 2020. gada. Savā redzējumā par KLP nākotni dalīsies arī COPA-COGECA (organizācijas, kas pārstāv lauksaimnieku un lauksaimniecības kooperatīvu intereses ES un starptautiskajās institūcijās) Latvijas dalīborganizācijas “Zemnieku Saeima” vadītāja Maira Dzelzkalēja-Burmistre.

 

Paneļdiskusijā “Ko piedāvā un ko sagaidām no Eiropas Komisijas?” piedalīsies ZM ES lietu nodaļas padomnieks Briselē Aivars Lapiņš, Saeimas deputāte Laimdota Straujuma, AREI Lauksaimniecības attīstības un ekonomisko attiecību daļas vadītājs Andris Miglavs, kā arī Latvijas Dabas fonda padomes loceklis Andrejs Briedis.

 

Par Latvijas pozīciju saistībā ar tiešmaksājumiem nākamajā plānošanas periodā informēs ZM Tirgus un tiešā atbalsta departamenta direktors Zigmārs Ķikāns. Savukārt ZM Lauku attīstības atbalsta departamenta direktore Liene Jansone skaidros valsts pozīciju lauku attīstības virzībai pēc 2020. gada.

 

Ar VLT apkopoto sabiedrības viedokli par to, kādai jābūt KLP attīstībai, iepazīstinās Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centra vadītājs Mārtiņš Cimermanis. Kāda bijusi saikne starp vēlamo un reālo, vērtējot iepriekšējo Lauku attīstības programmas periodu, skaidros AREI Lauku attīstības novērtēšanas daļas vadītāja Elita Benga. Savukārt par Latvijas lauku turpmākajiem attīstības ceļiem diskutēs Saeimas deputāti Valters Dambe un Armands Krauze, Jauno zemnieku kluba pārstāvis Māris Freimanis un Meža īpašnieku biedrības valdes priekšsēdētājs Arnis Muižnieks.

 

Šeit pieejama detalizēta konferences darba kārtība.


      Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:
Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHAVideo

   

FotoAptauja

Vai Latvijā jāievieš e-vēlēšanas?

Nav viedokļa

Apskatīt rezultātus
Twitter

Latvijas Zemnieku sa
18:29, Dec 03
Dienas infografika: Saeimas priekšsēdētāji @DienaLv
Latvijas Zemnieku sa
13:56, Dec 02
Latvijas Zemnieku savienības priekšsēdētājs @ArmandsKrauze par mikrouzņēmuma nodokļa režīmu https://t.co/wCyfd2INF8 https://t.co/jhJnbOgR9B
Latvijas Zemnieku sa
13:53, Dec 02
Māris Kučinskis: Valdības lēmumi Covid krīzē vairāk ir emocionāli nevis pragmatiski @LatvijasRadio… https://t.co/9meJ5XqbQn

Latvijas zemnieku savienība novados


Video arhīvs apskatāms šeit