“Kariņš ar Levitu mēģina iebiedēt, bet latvieši ir “spuraini”!” Krauze atklāj, kā ierobežojumi tieši veicina inficēšanos ar Covid-19

"Kariņš, Levits un valdība kopumā ir izvēlējusies sabiedrības iebiedēšanas taktiku. "Man liekas, ka tā nestrādā, jo latvieši ir spītīgi. Ja kāds mūs cenšas piespiest pie zemes, mēs pretojamies, to pierādījusi arī vēsture," viņš saka," RīgaTV 24 raidījumā "Preses Klubs" stāsta Armands Krauze, 13. Saeimas deputāts (ZZS), Latvijas Zemnieku savienības priekšsēdētājs.

Viņš salīdzina Rīgu ar Pekinu. Ja Latvijā drūzmā vienmēr kādam Vecrīgā iznāk netīšām uzskriet, tad Ķīnā, kur cilvēku daudz vairāk, tā neesot, tur cilvēki ievēroja distanci jau pirms panēmijas, tāpat arī citu iemeslu dēļ jau sen nēsā sejas maskas.

"Tā ir cita kultūra. Man šķiet, ka viņi tic savai valdībai, kaut arī tā ir komunistiska, bet viņi kā pilsoņi tic un pakļaujas. Mēs, latvieši, esam spuraini un neticam valdībai. Tur arī tā problēma veidojas," deputāts atzīst.

Arī tirdzniecības ierobežojumos, viņaprāt, pieļautas nopietnas kļūdas, kas nemazina inficēšanos ar vīrusu.

"Es uzskatu, ka principā mazais veikals varētu apkalpot pircējus, ievērojot divu metru distanci. Es pats šodien Saeimas sēdes pārtraukumā biju aizgājis uz veikalu – tur atsevišķās vietās tā drūzmēšanās ir tik liela kā senos laikos, kad kovida nemaz nebija. Tad pasakiet, kur tad ir lielāks inficēšanās risks – tādā lielveikalā, kur ailēs drūzmējas, vai mazajā veikalā, kur telpā atrodas vien pircējs un pārdevējs?" deputāts jautā.

Viņš liek padomāt arī par pārdevēju, ražotāju, amatnieku dīkstāvi. Cilvēkiem ir nepieciešami ienākumi. "Žēl, ka cilvēki nevar strādāt, pārdot. Amatnieki jau pārdod tāpat, piezvana pa telefonu, pasūta preci, ierodas un, es zinu, ka tajā brīdī pat maskas nelieto, jo principā veikals ir ciet, neviens pārbaudīt nevar, viņš ir atnācis pēc pasūtījuma – darām, ko gribam iekšā! Tas aizliegums tirgot pat veicina inficēšanos, nevis mazina," Krauze teic.

Informācijas avots un viss raksts: Latvijas Avīze https://ej.uz/umeg

Notika LZS Valmieras nodaļas valdes vēlēšanas
Viktors Valainis: koalīcija ar zināmu nobīdi seko ...

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://lzs.lv/

LZS © 1990-2021

Spied Enter