“Kariņa valstī viss ir kārtībā, nauda vairāk kā vajag, bet vai iedzīvotājiem viss ir kārtībā?”

"Kariņa valstī viss ir kārtībā, nauda vairāk kā vajag, bet vai iedzīvotājiem viss ir kārtībā?"

  • Laikā, kad lielai daļai iedzīvotāju strādāšana ir liegta, nav ienākumu, jāuztur ģimene, jāmaksā ikmēneša rēķini, un kuri saņem no valsts pabalstu, kas ir zem iztikas minimuma - vienīgais cilvēku lūgums ir – atļaujiet mums strādāt!!
  • Tajā pašā laikā valsts uztaisa vēl vienu jaunu veidojumu - Vakcinācijas projekta biroju, kura izveidei Valdība kopumā piešķīrusi ap 640 000 eiro. Publiskus dažu dienu konkursus ministrija izsludinājusi tikai uz pieciem vislabāk atalgotajiem amatiem birojā.
  • Izveidot šādu biroju laikā, kad veselības ministrijā strādā simtiem ierēdņu, institūcijas, dienesti, kas viedo ap 1000 lielu darbinieku sastāvu, dažāda līmeņa speciālistus, kuri šo darbu varētu darīt.
  • Šī biroja izveidošana bija pilnīgi nepieļaujama, un tas parāda ka nav vēlēšanās, vai arī esošajās struktūrās nav tādu speciālistu, kas to varētu darīt- koordinēt šo vakcinācijas procesu.
  • Nevajag biedēt tautu, Latvijas iedzīvotājus ar to, kas būs, ja nevakcinēsies – vajag ar labiem piemēriem motivēt, nevis biedēt, kā to dara daļa deputātu. Ir daļa, kas vēlas vakcinēties un ir daļas kas nevēlas, strādājam uz tiem, kas vēlas vakcinēties, un lai viņiem ir iespēja to izdarīt, nevis biedējam to daļu, kas nemaz nevēlas vakcinēties! Pretējā gadījumā situācija sāk līdzināties padomju laikiem, kad visus pretēji domājošos varēja ielikt cietumā, vai aizsūtīt uz gulagu.
  • Tāpēc aicinu motivēt, nevis biedēt Latvijas iedzīvotājus!

VIDEO: https://ej.uz/z6kg

Latvijas Zemnieku savienības priekšsēdētājs Armand...
Rīgas dome pus gadu pēc vēlēšanām

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://lzs.lv/

LZS © 1990-2021

Spied Enter