“Kariņ, kas 21. decembrī notika tajās četrās stundās?” Valainis par noslēpumaino nakti, kad valdība atteica vakcīnas

"Es ar vakcinācijas plānu esmu ieapzinies un man šis plāns šķiet diezgan interesants no tā viedokļa, ka tur ir iekļauts pilnīgi viss iekšā," par šobrīd aktuālo sabiedrības vakcinēšanas plānu RīgaTV 24 raidījumā "Preses klubs" savas domas izklāsta 13. Saeimas deputāts Viktors Valainis (ZZS).

Gan ģimenes ārsti veiks pacientu rindošanas kārtību, gan pašvaldības, gan iedzīvotāji paši un "tāda izplūšana savā ziņā var radīt arī brīdi, kad tam parastajam cilvēkam rodas jautājums – vai pašam jāiet vakcinēties vai kāds uzaicinās, vai kaut kur jāreģistrējas? Lai tik beigās nesanāk kā ar Dziesmu svētku biļetēm – visi kaut kur reģistrējas un rodas pārslodzes," Valainis norāda.

Viņš gan atzīst, ka visi šie organizatoriskie jautājumi ir risināmi, bet galvenā problēma ir tā, ka šobrīd nav vakcīnu.

Esot jāveic ne tikai analīzes par to, kas noticis Veselības ministrijā iekšējā darbībā, kur šobrīd jau tiekot paziņots, ka neviens neesot vainīgs, visi lēmumi pieņemti vienoti, bet arī personīgs darbs. "Esmu veicis savu analīzi un man būs viens jautājums Ministru prezidentam "kas notika 21. decembrī laikā no 20.00 līdz pusnaktij?"" deputāts tieši jautā.

Viņš noklausījās Edgara Rinkēviča interviju raidījumā "Krustpunktā", kur ārlietu ministrs attaisnojis premjera rīcību, ka viņš atlaidis Viņķeles kundzi, bet šajā pašā intervijā viņš skaidri minēja, ka pulksten 20.00 vakarā Kariņš saņēma ziņu no Rinkēviča ar jautājumu – vai tā ir taisnība, ka mēs esam atteikušies no vakcīnām? Vacīnu piedāvājums bija spēkā līdz pusnaktij.

Informācijas avots un viss raksts: LA.LV ( https://ej.uz/n31w )

ZZS: Valsts prezidents izšķīries virzīt mūsu inici...
"Preses klubs" RīgaTV 24 studijā Viktors Valainis ...

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://lzs.lv/

LZS © 1990-2021

Spied Enter