Izmeklēšanas komisija atturas nosaukt konkrētus politiķus, kuri atbildīgi par kļūdām cīņā pret pandēmiju ( NRA.LV)

Parlamentārās izmeklēšanas komisija piektdien balsojot nolēma nenosaukt konkrētus politisko amatpersonu vārdus, kuri būtu atbildīgi par kļūdām Covid-19 vakcīnu iepirkšanā pandēmijas sākumposmā un kopumā par neveiksmēm cīņā pret pandēmiju.

Parlamentārās izmeklēšanas komisija, kurai jau nosaukumā politiķi bija ierakstījuši, ka tā izveidota, "lai izmeklētu Latvijas valdības kļūdaino rīcību Covid-19 pandēmijas pārvarēšanas procesā, kā arī nosauktu to politisko amatpersonu vārdus, kuras izraisījušas neatgriezeniski negatīvas sekas Latvijai", šodien pabeidza darbu pie galaziņojuma, kas apkopo komisijas savākot informāciju un slēdzienus par valdības cīņu pret Covid-19.

Jautājumā par ierēdņu iekļaušanu galaziņojumā deputāti sliecās vairāk piekrist konkrētu vārdu neminēšanai, bet diskusijas pamatā notika par to, vai būtu jāiekļauj politisko amatpersonu vārdi.

Tāpat Valainis iepazīstināja komisijas deputātus ar priekšlikumu, kuru viņa pārstāvētā ZZS frakcija plāno virzīt tālāk Saeimā un kas paredz noteikt kā uzdevumu "trīs mēnešu laikā Ministru kabinetam iesniegt Saeimā likumprojektu, kas paredzētu vienreizēja pabalsta izmaksu tuviniekiem par katru no Covid-19 nomirušo, tādējādi uzņemoties kaut daļēju atbildību par haotiskajiem un nepamatotajiem lēmumiem". Par priekšlikumu notika diskusijas, bet tas komisijā īpašu atbalstu neguva.

Viss raksts un raksta avots: NRA.LV ( https://ej.uz/rg5e

ZZS rosina valsts uzņēmumiem uz laiku neiekasēt ka...
Vai Jūs atbalstāt dzīvnieku audzēšanas aizliegumu ...

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://lzs.lv/

LZS © 1990-2021

Spied Enter