Aktualitātes

115027

Izmaiņas alternatīvajos nodokļu režīmos parlamenta opozīcija nodēvē par "Melno piektdienu"
Apskatīt komentārus (0)


28.11.2020


Valdības un Saeimas vairākuma atbalstītās izmaiņas alternatīvajos nodokļu režīmos vērtējamas kā "Melnā piektdiena", jo tās ir nelabvēlīgas iedzīvotājiem, šāds vērtējums debatēs Saeimā šodien izskanēja no opozīcijas pārstāvju puses.

Koalīcijas deputāti šodien noraidīja opozīcijas rosinājumu ļaut iedzīvotājiem patentmaksas režīmā reģistrēties arī nākamgad.

 

Parlamentāriete Dana Reizniece-Ozola (ZZS) uzsvēra nepieciešamību saglabāt iespēju nākamgad pieprasīt patentmaksas maksātāja statusu. Deputāte uzsvēra, ka šodienu tiešām var dēvēt par "Melno piektdienu". Šādu apzīmējumu šī diena deputātes ieskatā pelnījusi ne tikai tāpēc, ka iedzīvotāji vēlēsies izmantot veikalu piedāvātās atlaides, bet arī tāpēc, ka Saeima šodien varētu atbalstīt visus ar nodokļu reformu saistītos priekšlikumus, kas "Covid-19 krīzes epicentrā" ļoti būtiski pasliktinās alternatīvajos nodokļu režīmos strādājošo iedzīvotāju ekonomisko stāvokli.

Informācijas avots: NRA ( https://ej.uz/cxc4 )  


      Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:
Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHAVideo

   

FotoAptauja

Vai Latvijā jāievieš e-vēlēšanas?

Nav viedokļa

Apskatīt rezultātus
Twitter

Latvijas Zemnieku sa
23:11, Jan 20
Jaundzimušo skaita staujais samazinājums."Tas ir esošās Kariņa valdības darba rezultāts, jo MK ir sējis iedzīvotājo… https://t.co/fZLMcbmcMQ
Latvijas Zemnieku sa
22:14, Jan 20
Šodien atceramies un godinām 1991.gada barikāžu aizstāvjus. Pagājuši jau 30 gadi, kopš notikuma, kas bija kritisks… https://t.co/NKwkNlVpfs
Latvijas Zemnieku sa
16:46, Jan 20
https://t.co/kmGZz27QlH

Latvijas zemnieku savienība novados


Video arhīvs apskatāms šeit