Godātie Latvijas Zemnieku savienības biedri un atbalstītāji!Godātie Latvijas Zemnieku savienības biedri un atbalstītāji!

 Latvijas Zemnieku savienības vārdā vēlos jums visiem un katram atsevišķi izteikt pateicību par ieguldīto darbu un atbalstu Latvijas Zemnieku savienības un Zaļo un Zemnieku savienības priekšvēlēšanu kampaņā. Mūsu kopīgais veikums, gatavojoties pašvaldību vēlēšanām, ir vainagojies ar labiem panākumiem.

Salīdzinot ar iepriekšējām, 2009.gada pašvaldību vēlēšanām, šogad esam spējuši palielināt savu pārstāvniecību visos Latvijas reģionos. Ja 2009.gadā Latvijas novadu un pilsētu domēs ievēlēja 346 deputātus, tad 2013.gada vēlēšanās no ZZS sarakstiem ir ievēlēti 369 deputāti. To, ka ZZS ir absolūtā uzvarētāja šajās vēlēšanās apliecina tas, ka no 110 novadiem un 9 republikas pilsētām, 21 pašvaldībā esam ieguvuši absolūto balsu vairākumu (vairāk par 50% vēlētāju balsu), 37 pašvaldībās ZZS saraksti ieguvuši no 20% līdz 50% lielu atbalstu, savukārt 35 pašvaldībās iedzīvotāju atbalsts bijis 5% līdz 20% robežās.

2013.gada pašvaldību vēlēšanu rezultāti ir apliecinājums tam, ka Latvijas Zemnieku savienības spēks ir visos Latvijas reģionos kā pilsētās, tā laukos. Rezultāti skaidri parāda, ka sabiedrībā ir pieprasījums pēc konstruktīvas un prognozējamas politikas, pēc politiķiem, uz kuriem var paļauties, pēc politiķiem, kuri sevi ir pierādījuši darbos, strādājot savu novadu iedzīvotāju labā.

Vēlos uzsvērt, ka mūsu spēks ir pieredze un profesionalitāte, lai arī kādā situācijā mēs nonāktu. Tādēļ esmu pārliecināts, ka nākamajos četros gados mums izdosies nostiprināt savas pozīcijas pašvaldībās, kā arī veiksmīgi sagatavoties nākamā gada Eiroparlamenta un Saeimas vēlēšanām, pie kuru kampaņas jau esam sākuši strādāt.  


Ar cieņu,

Priekšsēdētājs                                                    Augusts Brigmanis


Pārgaujas novada domes priekšsēdētāja amatā atkārt...
Brigmanis: Pēc nākamajām Saeimas vēlēšanām ZZS not...

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://lzs.lv/

LZS © 1990-2021

Spied Enter