Esam lepni par mūsu novadu vadītāju sasniegumiem domājot par novada iedzīvotāju pakalpojumu pieejamību - Ludzas peldbaseins "Gada labākā būve Latvijā 2020" atzinība nominācijā "Publiskā jaunbūve"


Esam lepni par mūsu novadu vadītāju sasniegumiem domājot par novada iedzīvotāju pakalpojumu pieejamību 

Otrdien, 21. septembrī, Rīgā tika paziņoti skates "Gada labākā būve Latvijā 2020" laureāti. Priecājamies, ka to vidū ir Ludzas peldbaseins, kas nominācijā "Publiskā jaunbūve" ieguva atzinību, kas ir augsts novērtējums ievērojamu būvju konkurencē. "Mēs esam patiesi priecīgi un lepni, ka mūsu būve tika novērtēta un Ludza kļūst atpazīstamāka", uzsver Ludzas novada pašvaldības Projektu vadītāja Ilona Mekša.

Šogad skatei bija pieteiktas 90 būves 8 kategorijās, finālam izvirzītas 48. 2019. gada nogalē Būvniecības valsts kontroles birojs (BVKB) ir pieņēmis ekspluatācijā uzbūvēto Ludzas pilsētas ģimnāzijas peldbaseinu, P.Miglinīka ielā 27B, Ludzā. 2020. gada 14. februārī Ludzas peldbaseins vēris durvis pirmajiem apmeklētājiem. Baseina būvniecības projekta pasūtītājs ir Ludzas novada pašvaldība, projektu realizēja un autoruzraudzību veica SIA "Arčers", būvuzraudzību veica SIA "BaltLine Globe". Projektētājs: SIA "Arčers"; "REM Pro". Skates rīkotājas ir Latvijas Būvnieku asociācija un Latvijas Būvinženieru savienība sadarbībā ar 15 būvniecības nozares nevalstiskajām organizācijām, Būvniecības valsts kontroles biroju, VAS Valsts nekustamie īpašumi, Latvijas Pašvaldību savienību, Rīgas Tehnisko universitāti, Latvijas Lauksaimniecības universitāti, RISEBA FAD un nozares žurnālu Būvinženieris.

Lai iedzīvotājiem nenāktos piemaksāt
Riga TV24 raidījumā Preses klubs- Māris Kučinskis

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://lzs.lv/

LZS © 1990-2021

Spied Enter