Aktualitātes

114997

Dana Reizniece- Ozola: brīžiem liekas, ka runājam ar sienu
Apskatīt komentārus (0)


25.11.2020


Saeima jau divas garas dienas pavadījusi, daļēji attālināti strādājot pie valsts nākamā gada budžeta. Šis process gandrīz ne ar ko neatšķiras no citu valdību un citu Saeimu veidotajiem budžetiem – opozīcijas priekšlikumi praktiski netiek ņemti vērā. Taču opozīcija apgalvo, ka šāds darba stils līdz šim nav piedzīvots. Budžeta pieņemšanas procesu dažs opozicionārs dēvē par “vebināru”, kurā ir tikai opozīcijas monologs, bet cits prognozē, ka šāda koalīcijas augstprātība var beigties tikai ar Krišjāņa Kariņa valdības krišanu.

Līdz ar citiem opozicionāriem neapmierināti ir arī Zaļo un zemnieku savienības deputāti, kuri vēlējās palīdzēt sabiedriskās ēdināšanas uzņēmumiem un tūrisma nozarei, uz krīzes laiku šīm nozarēm piemērojot samazinātu PVN likmi.

ZZS rosināja uz diviem gadiem noteikt samazināto 12% PVN likmi sabiedriskajai ēdināšanai, bet bijusī finanšu ministre Dana Reizniece-Ozola pievienojās pie Saeimas frakcijām nepiederošo deputātu priekšlikumam samazināt PVN likmi no 12% uz 5% krīzes skartajam viesnīcu biznesam.

Abus priekšlikumus Saeimas vairākums noraidīja.

Atbalstu neguva arī priekšlikums samazināt PVN likmi medicīniskajām un higiēniskajām sejas maskām, kā arī pienam, maizei un svaigai gaļai.

Informācijas avots un visa intervija NRAhttps://ej.uz/h7jm
      Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:
Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHAVideo

   

FotoAptauja

Vai Latvijā jāievieš e-vēlēšanas?

Nav viedokļa

Apskatīt rezultātus
Twitter

Latvijas Zemnieku sa
12:45, Jan 26
Netīrās naudas likumā piedāvā antikonstitucionālus grozījumus https://t.co/XXG35txBF2 “Lai kaut ko tādu sacerētu, i… https://t.co/i68e8cS3qO
Latvijas Zemnieku sa
23:30, Jan 25
LZS: Uzņēmējs šajā valstī netiek cienīts https://t.co/Tkaas6nv1W https://t.co/BQXfiBt6kF
Latvijas Zemnieku sa
14:22, Jan 25
Kopējais kurss nemainīsies @DienaLv https://t.co/BRZpYT9poZ

Latvijas zemnieku savienība novados


Video arhīvs apskatāms šeit