Covid-19 krīzes vadība: Parlamentārās izmeklēšanas komisija vēlas slēgto politisko sarunu izrakstus ( Delfi)

Parlamentārās izmeklēšanas komisija, kas analizē valdības kļūdaino rīcību Covid-19 pandēmijas pārvarēšanā, vēlas iegūt politisko sarunu izrakstus par lēmumiem Covid-19 krīzē. 

Parlamentārās izmeklēšanas komisijas loceklis, deputāts Viktors Valainis (ZZS) piektdien sēdē informēja kolēģus, ka viņš vēlētos, lai komisijai būtu iespējams iegūt slēgto politisko sarunu izrakstus par pieņemtajiem lēmumiem Covid-19 krīzes vadībā.

Valainis pamatoja, ka viņu interesē ne tikai publiski pieejamā informācija par lemto, bet arī politiķu pārrunātais slēgtās sanāksmēs, sevišķi laika posmā no šā gada 1. jūlija līdz šai dienai. "Ja 29. jūnijā tika skaidri pausts, ka rudenī gaidāma krīze, tad es gribu zināt, ko pēc 29. jūnija ir diskutējuši politiķi, vai tika doti kādi uzdevumi, vai tomēr viss tika atstāts Veselības ministrijas ziņā. Mani interesē, cik aktīvi politiskās partijas pieslēdzās šī jautājuma risināšanā," klāstīja Valainis.

Deputāts atzina, ka, lai noņemtu "politisko spriedzi", šajos protokolos var arī noslepenot personu vārdus un viņu pārstāvētos politiskos spēkus. "Ja parādās ieraksts – "ierobežojumus pārceļam pa nedēļu", tad es to gribu redzēt," sacīja Valainis.

Raksta avots un viss raksts: DELFI.LV ( https://ej.uz/5hzk

FOTO: Delfi

Nacionālās drošības risku gadījumā maize būs tikpa...
Noraida opozīcijas priekšlikumus par pazeminātu PV...

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://lzs.lv/

LZS © 1990-2021

Spied Enter