Cerams, ka pienāks diena, kad valdības lēmumus varēs arī paslavēt!

  • Par mazajiem uzņēmējiem, veikaliem: valdība mūsu vārdā ir sagatavojusi lēmumprojektu, kas ir diskriminējošs pret uzņēmējiem. Piemēram, mazajiem veikaliem, apģērbu veikaliem – mēs neļaujam viņiem strādāt, lai gan arī viņi varētu ievērot tādus pašus epidemioloģiskos nosacījumus kā lielajos veikalos.
  • Frizieri nevar strādāt: katrs pats cīnās ar savu matu sakārtojumu, kāds pats apgriež, bet tajā pašā laikā tiek atņemts darbs un ienākumi kādam frizierim, kuram ir jāuztur ģimene.
  • Sporta nodarbības: kādas iespējas, piemēram, spēlējot tenisu ir saslimt ar Covid, ja salīdzina ar sabiedrisko transportu, kur cilvēki 'noslogotākajā pārvietošanās laikā' ir saspiesti tuvu viens otram. Ierēdņi apgalvo, ka sabiedriskajā transportā cilvēks neuzturas ilgāk kā 15 minūtes, tad acīmredzot ierēdņi nav pamanījuši, ka Latvijā sabiedriskais transports kursē arī starp pilsētām, kur brauciens var ilgt arī 3 stundas un inficēšanās iespējas ir daudz lielākas nekā sporta nodarbībās.
  • Mācīšanās klātienē: tika dotas veltas cerības, tika iepirkta pārtika pusdienām, kas diezin vai tālāk tika sadalīta pārtikas pakās skolēniem.
  • Kāpēc valdības sēdes nav atklātas? Kas šajā sēdēs ir tik slepens, ko sabiedrība nedrīkst zināt? Šīm sanāksmēm būtu jābūt pilnīgi atklātām, jo visa pasaule cīnās pret Covid. Pasaulē valdības un epidemiologi apminās ar pieredzi kāda būtu efektīvākā rīcība – Latvijas valdība dara kaut ko pa kluso – vai arī mums ir slepens veids, slepens ierocis ar ko plānojam piebeigt Covid? Vienīgais slepenais ierocis mums ir tas, ka cilvēki nevar nopirkt apavus un būs jāiet ar basām kājām, cauriem zābakiem un tupināsim stāvēt ārā pie veikaliem garās rindās. Valdībai jānodrošina atklātas sēdes, lai sabiedrība var sekot līdzi lēmumu izskatīšanai un pieņemšanai.
  • Valdība: nevis izpotējiet dažas izredzētās amatpersonas, bet visu valdību un, lai valdība var nākt sēdēt Ministru kabineta ēkā Brīvības ielā un pieņemt lēmumus strādājot klātienē!
Ieraksts no Saeimas sēdes: https://youtu.be/kG-REm6iqDA
Baltinavas priekšsēdētāja Tabore vēlēšanās pievien...
ZZS pārstāvji iesnieguši vairākus priekšlikumus gr...

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://lzs.lv/

LZS © 1990-2021

Spied Enter