Brigmanis atbalsta Belēviču; ministram darbību nāktos pārdomāt atbildīgo iestāžu sankciju gadījumāZaļo un zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcijas priekšsēdētājs  Augusts Brigmanis sola atbalstīt veselības ministru Gunti Belēviču, jo  viņš jau sākotnēji ir guvis ZZS uzticību.

Savukārt, ja Belēvičs kādā brīdī būs diskreditējis partiju un tas parādīsies atbildīgo iestāžu "konkrētos lēmumos", nosakot ministram sankcijas, tad viņam būs laiks pārdomāt, cik lietderīgi ir atrasties šajā amatā, šodien žurnālistiem pauda Brigmanis. Taču pašlaik viņš ir veicis nepieciešamās reformas un ir ķēries klāt diskutabliem, sabiedrībā dažādi vērtētiem izmaiņu plāniem, laiks parādīs viņa rīcības pareizību, norādīja ZZS līderis, uzsverot, ka nav vienkārši šo nozari vadīt.

Ja Belēvičs ir izlēmis savu darbu organizēt, saglabājot deputāta mandātu, tad viņam ir jāprot šie amati apvienot, norādīja Brigmanis. Ja veselības ministrs nevar kā deputāts apmeklēt komisiju sēdes, tad viņam parlamentārieša mandāts ir jānoliek. Taču ZZS frakcijas priekšsēdētājs no Belēviča ir sapratis, ka viņš šo deputāta pienākumu ievēros un nāks uz komisijas sēdēm.

Komentējot "Vienotības" pārstāvju Belēviča darbam veltīto kritiku, Brigmanis atgādināja, ka pirms tam veselības ministres pienākumus esot pildījusi Ministru prezidente Laimdota Straujuma (V). ""Vienotība" tik tālu aizdzīvojās, ka pašai premjerministrei vajadzēja vadīt Veselības ministriju. Lai nu kurš būtu runājis, ka [Belēvičs] netiek galā," akcentēja Brigmanis.

Kā ziņots, ministrs un deputāts Belēvičs pēc paša pārstāvētās Latvijas Zaļās partijas valdes aicinājuma nolēmis nenolikt parlamentārieša mandātu.

Belēvičs iepriekš bija nolēmis apsvērt iespēju nolikt parlamentārieša mandātu, jo tas varētu atvieglot procesu, kādā iespējams pārsūdzēt Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja attiecībā uz politiķi pieņemtos lēmumus.


Pārtika un mežrūpniecība – kopsaucējs Latvijas un ...
LZS jaunatnes nodaļa palīdz Aivaram Berķim

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://lzs.lv/

LZS © 1990-2021

Spied Enter