Baltinavas priekšsēdētāja Tabore vēlēšanās pievienosies Balvu novada vadītāja Pušpura sarakstam

Lai arī domē ievēlēta no vēlētāju apvienības, Tabore atklāja, ka ir Latvijas Zemnieku savienības (LZS) biedre, tāpēc gaidāmajās vēlēšanās jaunveidojamajā Balvu novadā, ko veidos Balvu, Viļakas, Rugāju un Baltinavas novadi, startēs no šī politiskā spēka saraksta. Tā līderis būšot Pušpurs.

Domes priekšsēdētāja uzskata, ka vēlētāju apvienības, kurām tagad liegts piedalīties pašvaldību velēšanās, ir "tuvāk iedzīvotājiem". Viņa pieļāva, ka tieši nevēlēšanās iesaistīties "lielajā politikā" ir iemesls, kāpēc šī gada vēlēšanās dažādos sarakstos startēs tikai četri no deviņiem novada domē ievēlētājiem deputātiem.

LZS un Latvijas Zaļā partija jaunajā Balvu novadā, tāpat kā līdz šim, startēs ar atsevišķiem sarakstiem. Pašlaik abi politiskie spēki pārstāvēti tikai Balvu un Viļakas novados, savukārt Baltinavas un Rugāju novadu domes veido no vēlētāju apvienībām ievēlētie domnieki.

Viļakas novada domes priekšsēdētājs Sergejs Maksimovs pārstāv Latgales partiju, un politiskajam spēkam pašlaik ir divi deputātu mandāti arī Balvu novada domē.

Jau ziņots, ka jūnija pirmajā sestdienā pašvaldības domes vēlēšanas notiks jaunveidojamās administratīvajās teritorijās. Atbilstoši pašreizējai informācijai Latvijas pašvaldībās, izņemot Rīgu, ir 795 vēlēšanu iecirkņi.

Informācijas avots: DELFI https://ej.uz/hzvr

Opozīcijas deputāts atklātā vēstulē aicina prezide...
Cerams, ka pienāks diena, kad valdības lēmumus var...

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://lzs.lv/

LZS © 1990-2021

Spied Enter