Baltijas valstu un Polijas lauksaimniecības ministri apspriedīs Kopējās lauksaimniecības politikas nākotniSvētdien, 10. aprīlī zemkopības ministrs Jānis Dūklavs dosies divu dienu darba vizītē uz Vazgaikiemi Lietuvā, kur notiks Baltijas valstu un Polijas lauksaimniecības ministru sanāksme par Eiropas Savienības (ES) Kopējās lauksaimniecības politikas (KLP) nākotni pēc 2013. gada. Sanāksmē piedalīsies Polijas lauksaimniecības un attīstības ministrs Mareks Savickis, Lietuvas lauksaimniecības ministrs Kazis Starkevičs un Igaunijas Lauksaimniecības ministrijas valsts sekretāra vietnieks lauksaimniecības un tirdzniecības politikas jautājumos Andress Oopkaups.

Sanāksmes laikā četru valstu lauksaimniecības ministri apspriedīs KLP nākotnes praktiskos aspektus, t.sk. Latvijai vissvarīgāko jautājumu nepieciešamību pēc 2013. gada noteikt objektīvus un taisnīgus kritērijus tiešo maksājumu aprēķināšanai dalībvalstīm. Tāpat tiks diskutēts arī par to, kādiem mērķiem būtu novirzāmi nākotnes lauku attīstībai paredzētie līdzekļi, kā arī tirgus atbalsta instrumenti.


Informāciju sagatavoja:
Kaspars Funts,
Preses un sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja vietnieks
Tālr.: 67878705, mob.tālr.: 29467772
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.


Baltijas valstu un Polijas lauksaimniecības minist...
Augulis dosies darba vizītē uz Krāslavu

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://lzs.lv/

LZS © 1990-2021

Spied Enter