Augulis aicina pašvaldību vadītājus un ceļu pārvaldītājus uz diskusijuTrešdien, 18. maijā, plkst. 14:00 satiksmes ministrs Uldis Augulis aicinājis valsts un pašvaldību atbildīgos pārstāvjus uz diskusiju par valsts autoceļu kritisko stāvokli.

Diskusijā plānots apspriest Satiksmes ministrijas un VAS „Latvijas Valsts ceļi” sagatavoto Informatīvo ziņojumu par valsts autoceļu posmu segu neatliekamu remontu, ko tuvākajā laikā paredzēts skatīt valdībā.

Ministrs uzsver, ka svarīga ir vienota izpratne par autoceļu plānošanu un uzturēšanu, kas ir vērtējama nevis viena vai divu gadu griezumā, bet gan ilgtermiņā. Līdz ar to gan atbildīgajām valsts struktūrvienībām, gan pašvaldībām un plānošanas reģioniem jābūt skaidram redzējumam par prioritārajiem ceļu posmiem, kurus nepieciešams uzlabot, lai sekmētu reģionu attīstību, kā arī par pieejamajiem un iespējamajiem finanšu risinājumiem.

Diskusijā piedalīsies VAS „Latvijas Valsts ceļi”, VAS „Latvijas Autoceļu uzturētājs”, Latvijas Pašvaldību savienības pārstāvji, kā arī lielo pilsētu un plānošanas reģionu vadītāji.

 

Ilze Svikliņa
Sabiedrisko attiecību speciāliste
Satiksmes ministrija
Tālrunis: 67028370,
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.


Augulis: autoceļu sakārtošana jāveic saskaņoti
Augulis Francijā pārrunās sadarbību dzelzceļa pārv...

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://lzs.lv/

LZS © 1990-2021

Spied Enter