Armands Krauze: Valdība streipuļo, bet turas pie krēsliem

Saruna ar Latvijas Zemnieku savienības (LZS) priekšsēdētāju, Saeimas deputātu (Zaļo un zemnieku savienība, ZZS) Armandu Krauzi.

Kā vērtējat pašlaik notiekošo valdībā?

Šie "vingrojumi" jeb "troņu spēles" parāda valdības nespēju un tās milzīgās pretrunas, kas ir starp koalīcijas partneriem. Tas nenozīmē, ka koalīcijas partneri jau nespēj saturēt valdību kopā un sadalīt krēslus, bet tā ir nespēja normāli strādāt un izdarīt elementāras lietas. To parāda nekonsekventie, nesaprotamie, neloģiskie tirdzniecības ierobežojumi, atbalsts un neatbalsts uzņēmējiem un citas lietas. Valdība vienā brīdī saka vienu, pēc tam ko citu, bet iedzīvotāji skatās, gaida un cieš. Vieniem ļauj strādāt, citiem neļauj, vienus atbalsta, citus neatbalsta. Kritēriji, kāpēc neļauj vai neatbalsta, ir absurdi. Cilvēki nevar nopirkt apavus un apģērbu - labi vismaz, ka pavēra vaļā kādus lietoto apģērbu veikalus, un uzreiz pie tiem sastājās garas rindas. Jo daudzi nav tik bagāti, ka viņiem būtu pilni skapji ar mantām un katru dienu varētu vilkt jaunu jaku. Dažam tiešā nozīmē vairs nav ko vilkt mugurā.

Pašlaik ir iestājusies valdības darba nespēja, un tas ļoti nāk par sliktu cilvēkiem.

Taču nedomāju, ka šī situācija liecina par drīzu valdības krišanu, jo koalīcijas partnerus kopā satur vēlme sēdēt amatos. Ir redzama vēlme pārdalīt varu, nospiest uz ceļiem KPV LV un sadalīt šīs partijas mantojumu. Ar to pašlaik ir aizņemtas valdošās partijas, bet ekonomika, veselība, izglītība paliek novārtā.

Raksta avots un viss raksts: NRA.LVhttps://ej.uz/wdvw

RigaTV24 raidījumā "Preses klubs" LZS priekšsēdēt...
Riga TV24 raidījumā "Kārtības rullis" viesos Māris...

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://lzs.lv/

LZS © 1990-2021

Spied Enter