Aktualitātes

115389

Ārkārtējās situācijas dēļ 9.janvārī nenotiks plānotais LZS kongress
04.01.2021


Covid-19 izplatības ierobežošanai izsludinātās ārkārtējās situācijas dēļ Latvijas Zemnieku savienības (LZS) iepriekš plānotais kongress 9.janvārī nenotiks un tiks ieplānots citā datumā, pavēstīja LZS priekšsēdētājs, Saeimas deputāts Armands Krauze (ZZS).

 

Janvāra sākumā paredzēts spriest par jaunu datumu LZS kongresa rīkošanai, un plānots, ka partijas sanāksme notiks attālināti, norādīja politiķis.

 

Tiks izmantoti atbilstoši risinājumi arī attālinātas balsošanas nodrošināšanai, kā arī tam, lai žurnālisti kongresa norisei varētu sekot līdzi tiešraidē, pastāstīja Krauze.

 

Kā ziņots, LZS līderis iepriekš norādīja, ka kongresā paredzētajās LZS priekšsēdētāja amata vēlēšanās gaidāma konkurence, uz šo amatu pretendējot vairākiem kandidātiem.

 

Politiķis pērn oktobrī akcentēja, ka jau pirms laba laika ir pagājis tas posms, kad uz LZS vadītāja amatu bija tikai viens kandidāts. Arī Krauze kandidēs uz partijas priekšsēdētāja amatu un norādīja, ka partijas dažas nodaļas, kuras jau ir pieņēmušas lēmumu par pretendenta virzīšanu, ir izvirzījušas viņa kandidatūru šim postenim.

LZS ir lielākā no Zaļo un zemnieku savienību veidojošajām partijām.

Informācijas avots: TVNET  ( https://ej.uz/5qcq


      Atpakaļ

Video

   

FotoAptauja

Vai Latvijā jāievieš e-vēlēšanas?

Nav viedokļa

Apskatīt rezultātus
Twitter

Latvijas Zemnieku sa
10:37, Jan 18
Lai gan pašvaldības atrodas vistuvāk iedzīvotājiem un uzņēmējiem, to budžets publiski tiek apspriests daudz retāk n… https://t.co/M3Ij0P7FWn
Latvijas Zemnieku sa
10:33, Jan 18
Cik lēmēju būs jaunajās pašvaldībās – stājušies spēkā grozījumi par deputātu skaitu https://t.co/pg2CSeVPyc… https://t.co/W4Ch7LDrNp
Latvijas Zemnieku sa
10:32, Jan 18
Pašvaldību vēlēšanās Latvijas Zemnieku savienības biedri startēs visās pašvaldībās https://t.co/wW4aaWzrl7… https://t.co/ieUXqzVb9E

Latvijas zemnieku savienība novados


Video arhīvs apskatāms šeit