1:1 Gundars Rēders, Viktors Valainis un Ainars Latkovskis

Zaļo un zemnieku savienība ir visvairāk pārstāvētā politiskā partija visos Latvijas novados. Pilnīgi visos novados. Un tas, ka Zaļo un zemnieku savienība šur tur startē atsevišķi ir tāpēc, ka Zaļo un Zemnieku savienībai ir tik daudz kandidātu, ka gluži vienkārši ZZS sarakstos tos nevar ielikt.

Mēs varam aizpildīt 2 un pat 3 sarakstus. Atsevišķās vietās mēs to esam izdarījuši un parādījuši. Valdošajai koalīcijai tieši otrādi- ir problēmas ar sarakstu aizpildīšanu, jo nav cilvēki, kas iet sarakstos. Zemnieku savienībai tādu problēmu nav, mums gluži vienkārši ir daudz cilvēki, kas ir gatavi startēt un piedalīties vēlēšanās.

Tas ir tikai tāpēc, ka ir šī pašvaldību reforma, kas vienkārši saplosīja Latvijas reģionālo karti, kuru jūs tieši atbalstījāt. Un šodien jūs pārmetat Zaļo un Zemnieku savienības līderiem. Mūsu līderi nekur nav pazuduši – Raimonds Bergmanis, Dana Reizniece – Ozola, gan reģionu līderi, gan Māris Kučinskis – viņi ir Saeimā, viņi strādā Saeimā, un viņi parakstās zem šiem dokumentiem. Viņi atbalsta šīs iniciatīvas un ir gatavi iesaistīties ar savām zināšanām komisijas darbā.

Tieši Vienotības vadītais premjers un vadītā koalīcija, veselības ministrija - neieklausās jūsu tikko slavētajā Raimondā Bergmanī, kurš nāk ar konkrētiem priekšlikumiem un ir ļoti daudz uzstājies atbildīgajā komisijā par to, kā šo krīzi pārvarēt un tieši tāpēc, ka jūs neiesaistieties šajos jautājumos – tāpēc ir tapusi šī izmeklēšanas komisija, lai varētu izvērtēt to, kuri ir pieļāvuši šīs kļūdas. Tas kā ir jādara, mēs esam norādījuši. Jūsu minētie cilvēki ir bijuši tie, kuri ir to darījuši. Mēs strādājam kā vienota komanda gan Saeimā, gan reģionos.

VIDEO: https://www.youtube.com/watch?v=YNBWTZtj8do

Jau šo sestdien, 24.aprīlī, Lielā Talka! Katrs ats...
Partiju reitingi martā

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://lzs.lv/

LZS © 1990-2021

Spied Enter