Priekšsēdētājs
Ģenerālskretārs
Valde
Saeima
Nodaļas

Twitter

Latvijas Zemnieku sa
16:17, Feb 19
RT @Zemkopibas_min: Zemkopības ministrs Jānis Dūklavs: tiešie maksājumi arī nākotnē jāfinansē no ES budžeta: https://t.co/klX6C2MtnD https:…
Latvijas Zemnieku sa
12:18, Feb 16
RT @LA_lv: VIDEO. Tas nav tikai stāsts par Tērveti. Atvērta Ērika Hānberga jaunā grāmata | https://t.co/U5BKEs3exq https://t.co/fsJRRyHHfn
Latvijas Zemnieku sa
11:14, Feb 16
RT @Zemkopibas_min: Jānis Dūklavs: tiešmaksājumi jāfokusē tiem pretendentiem, kuriem lauksaimniecība ir galvenais ienākumu avots https://t.…

Valde


LZS priekšsēdētāja pirmais vietnieks
Jānis Dūklavs

Zemkopības ministrs. Dzimis 1952. gada 24. novembrī Ķeguma novadā. No 1960. līdz 1971. gadam mācījies Jaunjelgavas vidusskolā. No 1971. līdz 1976. gadam studējis Latvijas Lauksaimniecības akadēmijas Mežsaimniecības fakultātē, ieguvis inženiera mežkopja grādu. No 1975. līdz 1991. gadam Jānis Dūklavs bija kolhoza "Piebalga" valdes priekšsēdētājs. No 1991. gada vairāku uzņēmumu vadītājs. 2002. gadā iecelts Latvijas Darba devēju konfederācijas valdē un Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamerā par Mazo un vidējo uzņēmumu sekcijas vadītāju.


LZS priekšsēdētāja vietnieks
Armands Krauze

Zaļo un Zemnieku savienības valdes priekšsēdētājs, 12.Saeimas deputāts, Ministru prezidenta parlamentārais sekretārs. Dzimis 1970. gada 10. jūnijā. 1988. gadā absolvēja Vecbebru tehnikumu biškopja specialitātē. 1996. gadā  absolvēja Latvijas Lauksaimniecības universitāti, ieguva lauksaimniecības bakalaura un dārzkopja izglītību. 2000. gadā pabeidza šo pašu universitāti kā lauksaimniecības maģistrs. Kopš 2000. gada Armands ir Latvijas Biškopības biedrības valdes priekšsēdētājs, kā arī bijušais Lauksaimnieku organizāciju sadarbības padomes valdes priekšsēdētājs. Iepriekš bijis Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras padomes loceklis, no amata atkāpies līdz ar ievēlēšanu Saeimā.


Uldis Augulis

LR Satiksmes ministrs. Dzimis 1972. gada 16. martā Dobelē. Zemnieku saimniecības "Auguļi" īpašnieks. Beidzis Latvijas Universitātes Finanšu vadības fakultāti.
Bijis Bērzes pagasta domes priekšsēdētājs, Latvijas Pašvaldību savienības domes un Pagastu apvienības valdes loceklis. Strādājis par Zemkopības ministrijas un  Labklājības ministrijas parlamentāro sekretāru.  No 2009.gada līdz 2010.gadam bijis labklājības ministrs, no 2010.līdz 2011. gadam satiksmes ministrs.


Reinis Uzulnieks

LR Satiksmes ministra padomnieks. Dzimis 1986.gadā, Talsos. 2009.gadā absolvējis Policijas akadēmiju, iegūstot profesionālo bakalaura grādu publiskajās tiesībās un jurista kvalifikāciju. 2012. gadā Biznesa augstskolā Turība ieguvis maģistra grādu uzņēmējdarbības vadībā. Pirmo darba pieredzi ieguvis privātajā sektorā, septiņus gadus strādājot kompānijā SIA „Sportland” kā veikalu tīkla vadītājs un sporta zīmola “Nike” tirdzniecības pārstāvis. 2014. gadā R.Uzulnieks sāka darbu kā labklājības ministra U.Auguļa biroja vadītājs, līdz tika iecelts Labklājības ministrijas parlamentārā sekretāra amatā, kuru ieņēma līdz 2016. gada 12. februārim. Vienlaikus no 2013. gada vada “Latvijas Zemnieku savienības” Jaunatnes nodaļu. No darba brīvajā laikā savas zināšanas un pieredzi iegulda dažādu nozīmīgu sporta un kultūras pasākumu vadīšanā. Ģimenes stāvoklis – precējies, ir dēls.

Ringolds Arnītis

Gints kaminskis

Ainārs Mežulis

Dainis Karols
  

 

Edgars Putra


 

Skaidrīte Pilāte


 

Andris Kazinovskis


Andrejs Spridzāns