Reģionu koordinatori
Nodaļu vadītāji
Noderīgas saites

Twitter

Latvijas Zemnieku sa
14:40, Jan 23
RT @EdgarsPutra: @Mikipele6 @normundsbergs @uldisaugulis Vai SM ir vērtējusi valsts dzelceļa adminstrācijas lietderību? Iepriekš tās reorga…
Latvijas Zemnieku sa
14:04, Jan 23
RT @DLiepins: Šveicē ar 8,57 miljoniem iedzīvotāju ir nepieciešams savākt 50000 parakstus referenduma organizēšanai, bet Latvijā ar nepilni…
Latvijas Zemnieku sa
14:03, Jan 23
RT @DSLatvijai: Bordāna kārtējā vēršanās pret Valsts Drošības Dienestu ir revanšisms par Juraša krimināllietu un centieni sev uztaisīt lētu…

Nodaļu vadītāji


Rīgas pilsētas nodaļas


Rīgas centra rajona Latvijas Universitātes nodaļa
Uldis Davidovs
udavs@inbox.lv


Rīgas Latgales priekšpilsētas nodaļa
Māris Tralmaks
maris.tralmaks@online.lv

Rīgas Jaunā nodaļa
Harita Tohme
zilkalni@hotmail.com


Rīgas Ziemeļu priekšpilsētas nodaļa
Valdis Eglītis
nbalcuns@inbox.lv


Rīgas Vidzemes priekšpilsētas nodaļa
Andrejs Spridzāns
andrejs.spridzans@dobele.lv


Rīgas Kurzemes priekšpilsētas nodaļa
Jānis Zīvers
zivers@inbox.lv 

Rīgas centra rajona  nodaļa
Juris Muižnieks
juris.muiznieks@inbox.lv


Rīgas Apvienotā nodaļa
Gvido Ivanovs
gvidoiv@inbox.lv 

Vecbiedru nodaļa
Ivars Bārdiņš
ivar.bardin@apollo.lv


Jaunatnes nodaļa
Toms Muižarājs
t.muizarajs@gmail.com

 

Zemgales reģiona nodaļas 
 

Auces novada nodaļa
Gints Kaminskis
gints.kaminskis@dome.auce.lv 
 

Bauskas novada nodaļa
Ilona Virza-Zariņa

ilonavz@inbox.lv 

Dobeles novada nodaļa
Dace Škorņika

dace.skornika@gmail.com

Jelgavas nodaļa
Vilis Ļevčenoks
vilis.levcenoks@dome.jelgava.lv


Jēkabpils novada nodaļa
Guntis Kalniņš
guntis-k@inbox.lv

Tukuma novada nodaļa
Dzintra Rabkeviča
dzintra.rabkevica@apollo.lv


Vidusdaugavas nodaļa
Evija Vectirāne
evija.vectirane@jaunjelgava.lv

Kandavas novada nodaļa
Ivars Lasis
ivars.lasis@gmail.com 

 

Kurzemes reģiona nodaļas  

 

Alsungas novada nodaļa
Gunārs Bloks
gunars2010@tvnet.lv

Brocēnu novada nodaļa
Krišjānis Valters

krisjanis.valters@gmail.com

Durbes novada nodaļa
Edgars Putra
edgars.putra@inbox.lv

Dunikas nodaļa

Int a Ekte
intaekte@gmail.com

Talsu novada nodaļa
Dainis Karols
jaunkurzeme@inbox.lv


Saldus novada nodaļa
Raivis Zīrups
raivis.zirups@saldus.lv 


Skrundas novada nodaļa
 Aivars Rudzuroga
aivars.rudz@gmail.com 

Rucavas novada nodaļa
Voldemārs Timbra


Rojas novada nodaļa
Ingus Veckāgans
ingus@neoventures.eu

Grobiņas novada nodaļa
Aivars Priedols
grobiņaspagasts@latnet.lv


Kuldīgas novada nodaļa
Vineta Ķine
Vinetakine@inbox.lv


Ventspils novada nodaļa
Voldemārs Akmentiņš
v.akmentins@ventspilsrp.lv
 

Vidzemes reģiona nodaļas 

 

Alojas novada nodaļa
Valdis Bārda
valdis.barda@aloja.lv

Ādažu novada nodaļa
Edmunds Plūmīte
edmunds.plumite@eddi.lv 

Alūksnes novada nodaļa
 Ernests Olders
ernestsolders2@inbox.lv


Piejūras nodaļa
Daiga Mieriņa
daiga.mierina@carnikava.lv
 

Cēsu novada nodaļa
Māris Niklass
maris.niklass@inbox.lv


Garkalnes novada nodaļa
Mārtiņš Bauze-Krastiņš
gmb-k@inbox.lv 


Gulbenes novada nodaļa
Normunds Audzišs
lzsgulbene@gmail.com

Inčukalna novada nodaļa
Aivars Naļivaiko
aivars@incukalns.lv

Krimuldas novada nodaļa
Linards Kumskis
linards.kumskis@latnet.lv

Lielvārdes novada nodaļa
Linda Krūmiņa
linda@ziedzeme.lv 


Limbažu novada nodaļa
Didzis Zemmers
didzis.zemmers@limbazi.lv


Madonas novada nodaļa
Agris Lungevičs
agris.lungevičs@gmail.com


Mārupes novada nodaļa
Edgars Indāns
 

Ogres novada nodaļa
Dainis Širovs

ogresslimnica@inbox.lv 

Priekuļu novada nodaļa
Elīna Stapulone
elina.stapulone@inbox.lv


Piebalgas nodaļa
Laimis Šāvējs
laimis.savejs@jaunpiebalga.lv 

Jūrmalas novada nodaļa
Regīna Simsone
regina.simsone@live.com

Ķeguma novada nodaļa
Baiba Šteina
apamma@inbox.lv

Ķekavas novada nodaļa
Aigars Vītols
aigars.vitols@lzs.lv 


Salaspils novada nodaļa
Miks Balodis

miks.balodis@lzs.lv

Siguldas novada nodaļa
Jānis Zilvers
Janis.zilvers@sigulda.lv


Valkas novada nodaļa
Kārlis Briedis
karlis.briedis@valka.lv


Valmieras novada nodaļa
 Ringolds Arnītis
ringolds.arnitis@hotmail.com


Latgales reģiona nodaļas 

Balvu novada nodaļa
Aigars Pušpurs
aigars.puspurs@balvi.lv

Baltinavas novada nodaļa
Jevgēnijs Zelčs

Dagdas novada nodaļa
Sandra Viškure
sandra_23@inbox.lv


Daugavpils novada nodaļa
Viktors Kalnās
viktors@llkc.lv


Daugavpils pilsētas nodaļa
Ināra Ostrovska
inara.ostrovska@inbox.lv 


Ilūkstes novada nodaļa
 Dace Stalidzāne
dace87@inbox.lv


Krāslavas novada nodaļa
Gunārs Upenieks

dome@kraslava.lv


Ludzas novada nodaļa
Ināra Konovālova
agrokimija@inbox.lv


Preiļu novada nodaļa
Āris Elsts
aris.elsts@inbox.lv


Rēzeknes novada nodaļa
 Intars Zaharevičs

intars.zaharevics@inbox.lv

Rugāju novada nodaļa
Sandra Kapteine
sandra.kapteine@inbox.lv 

Viļakas novada nodaļa
Ināra Sokirka
viduci@inbox.lv


Viļānu novada nodaļa
 Inga Zunda
ingaz2@inbox.lv