Reģionu koordinatori
Nodaļu vadītāji
Noderīgas saites

Twitter

Latvijas Zemnieku sa
12:45, Sep 06
Nodibināta Latvijas Zemnieku savienības nodaļa Apvienotajā Karalistē https://t.co/qyFW9gxvTt
Latvijas Zemnieku sa
14:52, Aug 10
RT @Finmin: Latvija ir saņēmusi un izmantojusi visu 2007. – 2013. gada plānošanas perioda #ESfondi finansējumu! Uzzini vairāk šeit: https:/…
Latvijas Zemnieku sa
14:44, Aug 10
RT @ltvzinas: Šorīt @RitaPanorama, klātesot partiju deleģētajiem cilvēkiem, tika izlozēta secība, kādā 13. Saeimas vēlēšanās startējošie po…

Nodaļu vadītāji


Rīgas pilsētas nodaļas


Rīgas centra rajona Latvijas Universitātes nodaļa
Uldis Davidovs
udavs@inbox.lv


Rīgas Latgales priekšpilsētas nodaļa
Jānis Rāzna
info@lzs.lv

Rīgas Jaunā nodaļa
Valdis Veinbergs
veinbergs.valdis@gmail.com


Rīgas Ziemeļu priekšpilsētas nodaļa
Valdis Eglītis
nbalcuns@inbox.lv


Rīgas Vidzemes priekšpilsētas nodaļa
Andrejs Spridzāns
andrejs.spridzans@dobele.lv


Rīgas Kurzemes priekšpilsētas nodaļa
Jānis Zīvers
zivers@inbox.lv 

Rīgas centra rajona  nodaļa
Juris Muižnieks
juris.muiznieks@inbox.lv


Rīgas Apvienotā nodaļa
Gvido Ivanovs
gvidoiv@inbox.lv 

Vecbiedru nodaļa
Ivars Bārdiņš
ivar.bardin@apollo.lv


Jaunatnes nodaļa
Reinis Uzulnieks
reinis.uzulnieks@gmail.com

 

Zemgales reģiona nodaļas 
 

Auces novada nodaļa
Gints Kaminskis
gints.kaminskis@dome.auce.lv 
 

Bauskas novada nodaļa
Ilona Virza-Zariņa

ilonavz@inbox.lv 

Dobeles novada nodaļa
Dace Škorņika

dace.skornika@gmail.com

Jelgavas nodaļa
Vilis Ļevčenoks
vilis.levcenoks@dome.jelgava.lv


Jēkabpils novada nodaļa
Guntis Kalniņš
guntis-k@inbox.lv

Tukuma novada nodaļa
Dzintra Rabkeviča
dzintra.rabkevica@apollo.lv


Vidusdaugavas nodaļa
Aivars Dronka
aivars.dronka@gmail.com 

Kandavas novada nodaļa
Ivars Lasis
ivars.lasis@gmail.com 

 

Kurzemes reģiona nodaļas  

 

Alsungas novada nodaļa
Gunārs Bloks
gunars2010@tvnet.lv

Brocēnu novada nodaļa
Krišjānis Valters

krisjanis.valters@gmail.com

Durbes novada nodaļa
Ārija Jerumane
rlaarija@tvnet.lv

Dunikas nodaļa

Dita Role
drole@inbox.lv

Talsu novada nodaļa
Dainis Karols
jaunkurzeme@inbox.lv


Saldus novada nodaļa
Maira Vimba
maij4a@inbox.lv 


Skrundas novada nodaļa
Benita Lielāmere
b.lielamere@inbox.lv


Rucavas novada nodaļa
Voldemārs Timbra


Rojas novada nodaļa
Ingus Veckāgans
ingus@neoventures.eu

Grobiņas novada nodaļa
Aivars Priedols
grobiņaspagasts@latnet.lv


Kuldīgas novada nodaļa
Vineta Ķine
Vinetakine@inbox.lv


Ventspils novada nodaļa
Voldemārs Akmentiņš
v.akmentins@ventspilsrp.lv
 

Dundagas novada nodaļa
Aldonis Zumbergs

 

Vidzemes reģiona nodaļas 

 

Alojas novada nodaļa
Valdis Bārda
valdis.barda@aloja.lv

Ādažu novada nodaļa
Edmunds Plūmīte
edmunds.plumite@eddi.lv 

Alūksnes novada nodaļa
Gunta Ļuļe
algunta@aluksne.lv


Burtnieku novada nodaļa
Kārlis Greiškalns
Karlis.greiskalns@inbox.lv

Piejūras nodaļa
Daiga Jurevica
daiga.jurevica@carnikava.lv
 

Cēsu novada nodaļa
Māris Niklass
maris.niklass@cesurajons.lv


Garkalnes novada nodaļa
Mārtiņš Bauze-Krastiņš
gmb-k@inbox.lv 


Gulbenes novada nodaļa
Andris Vējiņš

lzsgulbene@gmail.com

Inčukalna novada nodaļa
Aivars Naļivaiko
aivars@incukalns.lv

Krimuldas novada nodaļa
Linards Kumskis
linards.kumskis@latnet.lv

Lielvārdes novada nodaļa
Linda Krūmiņa
linda@ziedzeme.lv 


Limbažu novada nodaļa
Didzis Zemmers
didzis.zemmers@limbazi.lv


Madonas novada nodaļa
Agris Lungevičs
agris.lungevičs@gmail.com


Mārupes novada nodaļa
Andris Belousovs
belusovs@rbsskals.lv

Mazsalacas novada nodaļa
Agrita Bērziņa
agrita.berzina@mazsalacasnovads.lv


Ogres novada nodaļa
Dainis Širovs

ogresslimnica@inbox.lv 

Priekuļu novada nodaļa
Elīna Stapulone
elina.stapulone@inbox.lv


Piebalgas nodaļa
Laimis Šāvējs
laimis.savejs@jaunpiebalga.lv 

Jūrmalas novada nodaļa
Regīna Simsone
regina.simsone@live.com

Kocēnu novada nodaļa
Vitauts Staņa
vitauts.stana@kocenunovads.lv 

Ķeguma novada nodaļa
Baiba Šteina
apamma@inbox.lv

Ķekavas novada nodaļa
Aigars Vītols
aigars.vitols@lzs.lv 


Salaspils novada nodaļa
Miks Balodis



Siguldas novada nodaļa
Jānis Zilvers
Janis.zilvers@sigulda.lv


Valkas novada nodaļa
Kārlis Briedis
karlis.briedis@valka.lv


Valmieras novada nodaļa
Jānis Brengulis
janis.brengulis@lad.gov.lv


Latgales reģiona nodaļas 

Balvu novada nodaļa
Inta Kalva
intakalva@inbox.lv


Baltinavas novada nodaļa
Jevgēnijs Zelčs

Dagdas novada nodaļa
Sandra Viškure
sandra_23@inbox.lv


Daugavpils novada nodaļa
Viktors Kalnās
viktors@llkc.lv


Daugavpils pilsētas nodaļa
Ināra Ostrovska
inara.ostrovska@inbox.lv 


Ilūkstes novada nodaļa
Stefans Rāzna
teikas@inbox.lv


Krāslavas novada nodaļa
Gunārs Upenieks

dome@kraslava.lv


Ludzas novada nodaļa
Ināra Konovālova
agrokimija@inbox.lv


Preiļu novada nodaļa
Āris Elsts
aris.elsts@inbox.lv


Rēzeknes novada nodaļa
Pēteris Stanka


Rugāju novada nodaļa
Sandra Kapteine
sandra.kapteine@inbox.lv 

Viļakas novada nodaļa
Ināra Sokirka
viduci@inbox.lv


Viļānu novada nodaļa
Leopolds Zunde
selekcija@inbox.lv