Aktualitātes

2018

Satiksmes ministrs piedalās vērienīgajā Ķīnas un Centrālās un Austrumeiropas valstu transporta ministru sanāksmē
16.10.2018

Otrdien, 16. oktobrī, satiksmes ministrs Uldis Augulis darba vizītes ietvaros piedalījās Ķīnas un 16 Centrālās un Austrumeiropas valstu (16+1) transporta ministru trešajā augsta līmeņa sanāksmē, kas šogad norisinās Belgradā, Serbijā. Pirmā 16+1 transporta ministru sanāksme 2016. gadā notika Rīgā.

Lasīt vairāk ...


Noteiktas 2019. gada nozvejas kvotas Baltijas jūrā
16.10.2018

”Kopumā es nākamā gada zvejas iespēju guvumu vērtēju daudz pozitīvāk, nekā to varējām cerēt pēc šī gada maijā izplatītā zinātnes padoma ziņojuma par Baltijas jūras zivju krājumiem. Zvejnieku dzīvotspējai katrs kilograms ir no svara. Mums nozīmīgākajām sugām – brētliņai, kā arī Rīgas jūras līča reņģei 2019. gadam ir pieaugoši nozvejas apjomi. Savukārt mencai Baltijas jūras austrumu daļā, neraugoties uz zinātnieku rosināto samazinājumu par 41 procentiem, mēs panācām mazāko iespējamo kritumu – mīnus 15 procentus,” pēc sēdes uzsvēra zemkopības ministrs Jānis Dūklavs.

Lasīt vairāk ...


Brigmanis: Nav jāgrimst sakāvnieciskās noskaņās
12.10.2018

«Drīz bijusī koalīcija – ZZS, NA un Vienotība – jums šķitīs kā marcipāna kūka, salīdzinot ar to nebaudāmo ķīseli, kas nāks pēc tam,» pēcvēlēšanu situāciju sarkastiski vērtē viens otrs politikas vērotājs, ieklausoties tajās partijās, kuras uzskata sevi par vēlēšanu uzvarētājām, kaut gan neviena no tām (izņemot mūžīgo Pirra uzvaru karalieni – Saskaņu) nav saņēmusi pat piektdaļu balsotāju (pat ne visu vēlētāju) atbalsta.

Lasīt vairāk ...


Latvijas Ostu, tranzīta un loģistikas padome uzsāk darbu pie stratēģiskām prioritātēm nākamajam plānošanas periodam
10.10.2018

Šodien, 10. oktobrī, Ministru kabineta Zaļajā zālē notika Latvijas Ostu, tranzīta un loģistikas padomes (LOTLP) sēde, kuru vadīja satiksmes ministrs Uldis Augulis. LOTLP nolēma uzsākt darbu pie stratēģiskām prioritātēm nākamajam plānošanas periodam, kā arī apstiprināja kravas automašīnu vadītājiem – nerezidentiem nepieciešamo finanšu līdzekļu aprēķina metodiku.

Lasīt vairāk ...


LZS Jaunatnes nodaļa tikās ar premjerministru Māri Kučinski
17.09.2018

Septembra sākumā LZS Jaunatnes nodaļai kopā ar Inčukalna pamatskolas jauniešiem no pulciņa "Es-līderis" bija iespēja tikties ar Ministru prezidentu Māri Kučinski Ministru kabinetā.

Lasīt vairāk ...


Nodibināta Latvijas Zemnieku savienības nodaļa Apvienotajā Karalistē
06.09.2018

Šī gada 5. septembrī notika Latvijas Zemnieku savienības (LZS) valdes sēde, kurā tika apstiprināta LZS nodaļa Apvienotajā Karalistē (Anglijā). Nodaļas mērķis ir popularizēt LZS programmatiskās nostādnes tautiešiem ārvalstīs, veicināt pilsonisko aktivitāti un piesaistīt partijai jaunus, enerģiskus biedrus, kuriem rūp Latvijas nākotne. Par nodaļas priekšsēdētāju ievēlēta Anglijā dzīvojošā Anna Poindere.

Lasīt vairāk ...


Svētku atcere Kārļa Ulmaņa dzimtajās mājās "Pikšas"
Apskatīt komentārus (1)


13.08.2018

 

M. Kučinskis: pašvaldībām jāsargā darbavietas radoši uzņēmumi (1
10.08.2018

Ministru prezidents Māris Kučinskis piektdien, 10. augustā, uzturējās reģionālajā vizītē Alūksnē, kur tikās ar novada pašvaldības vadību un darbiniekiem, uzņēmējiem, kā arī iedzīvotājiem.

Lasīt vairāk ...


Zemkopības ministrs Jānis Dūklavs apmeklēs Kurzemes reģiona lauku saimniecības
09.08.2018

Piektdien, 10. augustā, zemkopības ministrs Jānis Dūklavs dosies darba vizītē uz Saldus un Durbes novadu, lai klātienē apzinātu ilgstošā sausuma radītu negatīvo ietekmi uz lauksaimniecības produkcijas ražu un lopkopību.

Lasīt vairāk ...


ĀCM ierobežošanas pasākumus apmaksās no līdzekļiem neparedzētiem gadījumiem
03.08.2018

Tā kā nepieciešams nekavējoties veikt pasākumus Āfrikas cūku mēra (ĀCM) ierobežošanai Saldus novada Saldus pagasta saimniecībā “Druvas Unguri”, valdība piektdien, 3. augustā, pieņēma Ministru kabineta rīkojumu par papildu pasākumiem ĀCM ierobežošanai.

Lasīt vairāk ...


ZZS rīcības programma turpmākajiem četriem gadiem
02.08.2018

ZZS ir pierādījusi, ka nebaidās no drosmīgiem, bet pārdomātiem lēmumiem, uzņemoties atbildību par Latvijas izaugsmei nozīmīgām izvēlēm. Programmā ietverts redzējums turpmākai ikviena iedzīvotāja labklājības celšanai, izvirzot trīs skaidras prioritātes – vienlīdzīgākas iespējas visiem, tautsaimniecības attīstība un valstiskuma stiprināšana.

Lasīt vairāk ...


FM: Pašvaldībās pieaug izdevumi ES fondu projektiem
27.07.2018

Šogad pirmajā pusgadā pašvaldību budžetā bija vērojams 57,8 milj. eiro pārpalikums. Tas ir par 43,1 milj. eiro mazāks kā iepriekšējā gada attiecīgajā periodā. Mazāks budžeta pārpalikums skaidrojams ar intensīvu ES fondu projektu ieviešanu pašvaldībās. Kā rezultātā kopējie izdevumi pieauguši par 95,7 milj. eiro jeb 8,4%, salīdzinot ar 2017. gada pirmo pusgadu.

Lasīt vairāk ...


Ciblas un Vārkavas novadā stāstīs un diskutēs par lauksaimniecības nākotni
27.07.2018

Trešdien, 1. augustā, Ciblas novadā un ceturtdien, 2. augustā, Vārkavas novadā norisināsies Zemkopības ministrijas un SIA “Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs” rīkots informatīvais seminārs par Kopējās lauksaimniecības politikas attīstību pēc 2020. gada un Lauku attīstības programmas (LAP) aktualitātēm 2018. gadā. Seminārā piedalīsies zemkopības ministrs Jānis Dūklavs, lai informētu lauku uzņēmējus par sarunām ar Eiropas Komisiju, kā arī atbildētu uz lauksaimniekus interesējošiem jautājumiem.

Lasīt vairāk ...


Armands Krauze: ZZS mērķis – vadīt arī nākamo valdību
27.07.2018

"Uzskatu, ka pēdējo gadu laikā neviena valdība nav paveikusi tik daudz labu un vajadzīgu reformu, kā ZZS," saka ZZS valdes priekšsēdētājs un Ministru prezidenta parlamentārais sekretārs Armands Krauze.

Lasīt vairāk ...


Zemkopības ministrs Jānis Dūklavs trešdien Briselē tiksies ar ES lauksaimniecības komisāru Filu Hoganu (3
24.07.2018

Trešdien, 25. jūlijā, zemkopības ministrs Jānis Dūklavs Briselē tiksies ar ES lauksaimniecības un lauku attīstības komisāru Filu Hoganu, lai pārrunātu Latvijas galvenās intereses par Kopējās lauksaimniecības politikas (KLP) nākotni pēc 2020.gada.

Lasīt vairāk ...


A.Brigmanis: Mēs gribam piedāvāt cilvēkiem ticību, pārliecību un prognozējamību par viņu dzīvi, par valsti un tās nākotni (6
17.07.2018

Zaļo un zemnieku savienība (ZZS) pirmo reizi vēlēšanām gatavojas kā premjera partija. Kā tā sevi pasniegs vēlētājiem? Laikraksta "Latvijas Avīze" žurnālista Māra Antoneviča saruna ar Zemnieku savienības līderi AUGUSTU BRIGMANI.

Lasīt vairāk ...


FM, VID un būvniecības nozares uzņēmēji paraksta sadarbības memorandu (19
13.07.2018

“Ēnu ekonomikas apmērs būvniecības nozarē joprojām ir augsts, tāpēc mums ir nepieciešami kopā ar nozari izstrādāti efektīvi instrumenti situācijas uzlabošanai. Šodien parakstītais memorands apliecina būvniecības nozares uzņēmēju vēlmi pievienoties cīņai pret ēnu ekonomiku. Esmu pārliecināta, ka, tikai sadarbojoties, varam rast vislabākos un ērtākos risinājumus gan uzņēmējiem, gan uzraugošajai iestādei,” norāda finanšu ministre Dana Reizniece-Ozola.

Lasīt vairāk ...


FM aicina sniegt viedokli par galīgās PVN sistēmas ieviešanas pasākumiem (5
13.07.2018

Lai uzlabotu PVN sistēmas efektivitāti, vienkāršotu to un apkarotu arvien pieaugušo krāpšanos, ir ierosinātas būtiskas izmaiņas PVN sistēmas modernizēšanai un vienkāršošanai. Galīgās PVN sistēmas pārrobežu darījumos pamatprincips būs PVN uzlikšana galamērķa dalībvalstī.

Lasīt vairāk ...


Zemkopības ministrs Jānis Dūklavs Briselē izteiks priekšlikumus KLP uzlabošanai (3
13.07.2018

Ministru padomes galvenais jautājums, par ko ministri diskutēs, ir KLP pēc 2020. gada ieviešanas modelis – vai tas ir pietiekami vienkāršs un vai nodrošinās dalībvalstīm pietiekamu rīcības brīvību.

Lasīt vairāk ...


K. Ulmaņa piemiņas muzejs “Pikšas” plāno izdot grāmatu par muzeja vēsturi (4
13.07.2018

Par godu Latvijas simtgadei ir plānots izdot grāmatu par “Pikšu” muzeja vēsturi, izceļot vairākus nozīmīgus Latvijas vēstures simbolus – Kārli Ulmani, tautas Atmodas laiku un zemnieku sētu, kas laikmeta griežos piedzīvoja gan saimniecisko spozmi, gan tikusi pilnīgi izpostīta, beigās kā muzejs nonākot sabiedrības sociālpolitiskā un vēsturiskā diskursa dzirnakmeņos.

Lasīt vairāk ...

Arhīvs
2018 (92)
2017 (112)2016 (183)2015 (242)
2014 (231)2013 (128)2012 (104)
2011 (306)2010 (3)

Video

  

FotoAptauja

Vai Latvijā jāievieš e-vēlēšanas?

Nav viedokļa

Apskatīt rezultātus
Twitter

Latvijas Zemnieku sa
12:45, Sep 06
Nodibināta Latvijas Zemnieku savienības nodaļa Apvienotajā Karalistē https://t.co/qyFW9gxvTt
Latvijas Zemnieku sa
14:52, Aug 10
RT @Finmin: Latvija ir saņēmusi un izmantojusi visu 2007. – 2013. gada plānošanas perioda #ESfondi finansējumu! Uzzini vairāk šeit: https:/…
Latvijas Zemnieku sa
14:44, Aug 10
RT @ltvzinas: Šorīt @RitaPanorama, klātesot partiju deleģētajiem cilvēkiem, tika izlozēta secība, kādā 13. Saeimas vēlēšanās startējošie po…

Latvijas zemnieku savienība novados


Video arhīvs apskatāms šeit