Aktualitātes

2019

Latvijas Zemnieku savienību turpmāk vadīs Armands Krauze
13.04.2019

Sestdien Latvijas Zemnieku savienības (LZS) kongresā amatu zaudēja partijas ilggadējais priekšsēdētājs Augusts Brigmanis, bet partijas vadību no viņa pārņēma Saeimas deputāts Armands Krauze.

Lasīt vairāk ...


Notiks ikgadējais Latvijas Zemnieku savienības kongress
10.04.2019

Sestdien, 13. aprīlī, Jelgavā notiks ikgadējais Latvijas Zemnieku savienības (LZS) kongress, kurā vairāk nekā 300 LZS biedru, kas deleģēti no 72 LZS nodaļām, piedalīsies partijas amatpersonu vēlēšanās.

Lasīt vairāk ...


TAVI CILVĒKI LATVIJĀ UN EIROPĀ, ZZS EP 4000 zīmju programma (4
07.03.2019

Mūsu Eiropa būs vienlīdz gudra, droša un labklājīga centrā un reģionos. Tāda Eiropa, kurā būs vēl vairāk Latvijas. Vairāk bērniem. Vairāk cilvēkiem. Vairāk novadiem, laukiem un reģionu pilsētām. Vairāk izaugsmei, radošās kultūras un tradīciju kopšanai. Vairāk Latvijas un vienotas Eiropas idejai 21.gadsimtā.

Lasīt vairāk ...


ZZS frakcijas deputāts Jānis Dūklavs reģionālajā vizītē apmeklē Krāslavas novadu (6
01.03.2019

Šodien, 1.martā, Krāslavas novada Tūrisma un informācijas centrā notika Zaļo un Zemnieku savienības (ZZS) frakcijas Saeimas deputāta Jāņa Dūklava tikšanās ar Krāslavas un citu Latgales novadu pašvaldību vadītājiem, lauksaimniekiem, uzņēmējiem, partijas biedriem un atbalstītājiem.

Lasīt vairāk ...


Zaļo un Zemnieku savienības Eiropas Parlamenta saraksta prezentācija (3
27.02.2019

Pirmdien, 4. martā, Zaļo un zemnieku savienība (ZZS) iepazīstinās ar apvienības kandidātiem un programmu šā gada 25. maijā gaidāmajām Eiropas Parlamenta vēlēšanām.

Lasīt vairāk ...


Zaļzemnieku vadība aicina CVK vadītāja amatā nevirzīt politisku kandidātu
18.02.2019

Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) valde aicina citas partijas uz Centrālās vēlēšanu komisiju (CVK) priekšsēdētāja amatu nevirzīt kādu politisku jeb ar partiju saistītu personu, pavēstīja ZZS valdes priekšsēdētājs Armands Krauze. ZZS pašlaik nevirza sava kandidātu uz CVK priekšsēdētāja amatu, norādīja politiķis.

Lasīt vairāk ...


ZZS saraksta galvgalī EP vēlēšanās varētu būt Reizniece-Ozola
14.02.2019

Zaļo un zemnieku savienība (ZZS) Eiropas Parlamenta (EP) vēlēšanās kā kandidātu ar pirmo kārtas numuru savā sarakstā plāno virzīt bijušo finanšu ministri, pašreizējo Saeimas deputāti Danu Reiznieci-Ozolu (ZZS).

Lasīt vairāk ...


ZZS vēl rādīšot savu spēku (Latvijas Avīze)
13.02.2019

Zaļo un zemnieku savienība (ZZS) pārkārtošanos darbam opozīcijā ir sākusi, katru nedēļu iesniedzot Saeimā likumprojektus, kuros iekļautās iniciatīvas ir norakstītas no valdībā pārstāvēto jauno politisko spēku priekšvēlēšanu programmām. Drīzumā ZZS apņēmusies ierosināt arī izmaiņas, kas paredz ministriju skaita samazināšanu. Projektu nodošana komisijām tiek noraidīta, ko, visticamāk, varēja prognozēt arī iesniedzēji. Taču tas esot veids, kā parādīt sabiedrībai, ka jaunās partijas nepilda solījumus, kuriem cilvēki noticēja un daļēji tieši tāpēc balsoja par šiem spēkiem.

Lasīt vairāk ...


ZZS Saeimā virza likuma grozījumus minimālās pensijas palielināšanai
17.01.2019

Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcijas deputāti vienojušies virzīt izskatīšanai parlamentā grozījumus likumā “Par valsts pensijām”, lai nodrošinātu minimālās pensijas apmēra palielināšanu un līdz ar to uzlabotu materiālos apstākļus vairāk nekā 54 tūkstošiem senioru.

Lasīt vairāk ...


Zemkopības ministrs Jānis Dūklavs Berlīnē ar Baltijas valstu, Vācijas, Gruzijas un Ukrainas ministriem apspriedīs sadarbības un tirdzniecības jautājumus (2
16.01.2019

Zemkopības ministrs Jānis Dūklavs no 17. līdz 19. janvārim dosies darba vizītē uz Berlīni (Vācija), kur notiks ikgadējā Starptautiskā pārtikas, lauksaimniecības un dārzkopības izstāde “Zaļā nedēļa”. Vizītes laikā zemkopības ministrs Latvijas stendā tiksies ar Latvijas pārtikas ražotājiem, kā arī ir paredzētas arī vairākas tikšanās ar citu valstu lauksaimniecības ministriem.

Lasīt vairāk ...


Kučinskis: Ja budžetā mēģinās ietvert «fantastiskos» solījumus, valdība «uzsprāgs» mēnesi pēc izveides
15.01.2019

Ja šīgada budžetā partijas, kas pašlaik strādā pie koalīcijas izveides, ietvertu savus priekšvēlēšanu “fantastiskos solījumus”, jaunā valdība “uzsprāgs” jau mēnesi pēc izveides, intervijā LTV raidījumā “Rīta Panorāma” sacīja aizejošās valdības premjers Māris Kučinskis (Zaļo un Zemnieku savienība).

Lasīt vairāk ...


Saeima atbalsta ZZS iniciatīvu steidzami nodrošināt OIK atcelšanu un elektroenerģijas maksājumu samazināšanu Latvijas patērētājiem (7
10.01.2019

Saeima ceturtdien, 10. janvārī, atbalstīja Zaļo un Zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcijas rosināto lēmumprojektu par obligātā iepirkuma komponentes (OIK) atcelšanu. Par balsoja 86 parlamentārieši.

Lasīt vairāk ...


Latvijas Zemnieku savienība ir pret mehānisku pašvaldību skaita samazināšanu
10.01.2019

Jebkurai Administratīvi teritoriālā reformai ir jābalstās uz daudzpusīgu ekonomisku analīzi, iedzīvotāju viedokļa uzklausīšanu un tikai ar pavēļu došanu no augšas un mehānisku pieeju reformas īstenošanā, tā ir lemta neveiksmei un iedzīvotāju dzīves līmeņa pasliktināšanai reģionos.

Lasīt vairāk ...


ZZS: jaunās politikas sludinātāji valdības veidošanas sarunās aizmirst par saviem solījumiem mazināt ministru skaitu
07.01.2019

Jaunās politiskās partijas, iesaistoties jaunas valdības veidošanā, jau pašā sākumā nodevušas savus iepriekš plaši deklarētos principus un vēlētājiem dotos solījumus par “efektīvas un kompaktas” valdības nepieciešamību, uzskata Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) valdes priekšsēdētājs Armands Krauze.

Lasīt vairāk ...


Jānis Dūklavs tiksies ar Baltkrievijas vēstnieku Latvijā
02.01.2019

Ceturtdien, 3. janvārī, zemkopības ministrs Jānis Dūklavs tiksies ar jauno Baltkrievijas Republikas ārkārtējo un pilnvaroto vēstnieku Latvijā Vasiliju Markoviču. Iepazīšanās vizītes laikā plānots pārrunāt abu valstu sadarbību lauksaimniecībā un mežsaimniecībā, kā arī savstarpējā tirdzniecībā.

Lasīt vairāk ...

Arhīvs
2019 (15)
2018 (102)2017 (112)2016 (183)
2015 (242)2014 (231)2013 (128)
2012 (104)2011 (306)2010 (3)

Video

  

FotoAptauja

Vai Latvijā jāievieš e-vēlēšanas?

Nav viedokļa

Apskatīt rezultātus
Twitter

Latvijas Zemnieku sa
10:16, Apr 17
RT @lps_lv: Visa aktuālākā informācija par LPS aizvadītājiem un plānotajiem pasākumiem, komitejām un citiem notikumiem https://t.co/DUSoiV6…
Latvijas Zemnieku sa
14:43, Apr 16
RT @RIGATV24: Levits būtu koalīcijas, nevis tautas prezidents, uzskata Krauze #UzLīnijas - https://t.co/dqOEYggbuR
Latvijas Zemnieku sa
14:39, Apr 16
RT @Biedriba_LOSP: Stādu audzētāju dziesmu svētki jau maija sākumā https://t.co/gH2LlimQ5U https://t.co/8pGdREVW0l

Latvijas zemnieku savienība novados


Video arhīvs apskatāms šeit