Aktualitātes

40574

ZZS: valdībai ir nepieciešama ļoti precīzi uzzīmēta ceļa karte
Apskatīt komentārus (0)


04.12.2013


Zaļo un zemnieku savienība (ZZS) trešdien Valsts prezidentam, kurš uzsācis konsultācijas par jauno valdības sastāvu, apliecināja, ka ir gatava būt valdības sastāvā. ZZS uzskata, ka nākamajai valdībai ir nepieciešama ļoti precīzi uzzīmēta ceļa karte par turpmākajiem darbiem, tajā skaitā, konkrēti soļi "Liepājas metalurga" lietā, dialogs ar sociālajiem partneriem, pašvaldību jomas jautājumi, kā arī tālākie soļi Zolitūdes traģēdijas seku likvidēšanā.

Uz jautājumu, vai ZZS gatava strādāt kopā ar Reformu partiju (RP), ar ko iepriekš apvienībai tika pārtraukta sadarbība RP dēļ, Brigmanis atbildēja, ka politikā iespējams ir viss.

"Politika nav tāda, ka novilksi sarkano līniju un viss, politika - tā ir māksla," pēc tikšanās žurnālistiem sacīja ZZS vadītājs Augusts Brigmanis. Viņš teica, ka ZZS mērķis ir, lai valdība līdz nākamajām Saeimas vēlēšanām nostrādātu atbildīgi, bez ķīvēšanās, jo sabiedrībai tas nepatīk.

Par nākamās valdības vadītāju ZZS ar prezidentu neesot runājusi. Tomēr Brigmanis uzskata, ka katram no "Vienotības" izvirzītajiem kandidātiem ir savi plusi un mīnusi.

Arī par iespējām ministrijām, ko ZZS varētu ņemt savā pārraudzībā, neesot lemts. Apvienības valdes priekšsēdētāja Ulda Auguļa iepriekš pausto, ka ZZS pārziņā varētu būt Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija, Zemkopības ministrija un arī Satiksmes ministrija, Brigmanis noraidīja.

"Tas nav apvienības viedoklis. Auguļa viedoklis ir saprotams, jo viņš kā bijušais ministrs ir ļoti praktisks. Ja nav kopsadarbība partiju starpā, nelīdzēs tas, vai mums būs viena ministrija vai otra," viņš sacīja.

Valsts prezidents Andris Bērziņš trešdien noslēdza politiskās konsultācijas pēc Valda Dombrovska ("Vienotība") valdības demisijas, kurš no amata aiziet, uzņemoties politisko atbildību par Zolitūdes traģēdiju.

"Vienotība" premjera amata kandidātam piedāvājusi aizsardzības ministru Arti Pabriku, eiroparlamentārieti Krišjāni Kariņu un premjera padomnieku Intu Dālderi.


      Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:
Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHAVideo

  

FotoAptauja

Vai Latvijā jāievieš e-vēlēšanas?

Nav viedokļa

Apskatīt rezultātus
Twitter

Latvijas Zemnieku sa
08:43, Feb 13
Pēc Latvijas Televīzijas pasūtījuma janvārī veiktajā SKDS aptaujā ZZS reitings ir pieaudzis līdz 8,1% un tā jau ir… https://t.co/pHpBtHQfUO
Latvijas Zemnieku sa
12:45, Sep 06
Nodibināta Latvijas Zemnieku savienības nodaļa Apvienotajā Karalistē https://t.co/qyFW9gxvTt
Latvijas Zemnieku sa
14:52, Aug 10
RT @Finmin: Latvija ir saņēmusi un izmantojusi visu 2007. – 2013. gada plānošanas perioda #ESfondi finansējumu! Uzzini vairāk šeit: https:/…

Latvijas zemnieku savienība novados


Video arhīvs apskatāms šeit