Aktualitātes

105097

Zaļo un Zemnieku savienības Eiropas Parlamenta saraksta prezentācija
Apskatīt komentārus (3)


27.02.2019


Pirmdien, 4. martā, Zaļo un zemnieku savienība (ZZS) iepazīstinās ar apvienības kandidātiem un programmu šā gada 25. maijā gaidāmajām Eiropas Parlamenta vēlēšanām.


ZZS kandidātu sarakstā Eiropas Parlamenta vēlēšanām ir 16 Latvijas Zemnieku savienības (LZS) un Latvijas Zaļās partijas (LZP) izvirzīti pārstāvji. Saraksta līdere būs Dana Reizniece-Ozola.


Eiropas Parlamenta vēlēšanām ZZS ir izstrādājusi programmu, akcentējot jautājumus, kurus apvienības pārstāvji ir gatavi risināt, Eiropas Savienības līmenī aizstāvot Latvijas nacionālās intereses. Ar programmas galvenajiem uzstādījumiem iepazīstinās D.Reizniece-Ozola, savukārt Raimonds Bergmanis pievērsīsies Eiropas drošības un aizsardzības politikai, bet Ringolds Arnītis – lauksaimniecības politikai.

Pasākumā piedalīsies ne tikai izvirzītie kandidāti Eiropas Parlamenta vēlēšanām, bet arī ZZS veidojošo partiju līderi: LZS valdes priekšsēdētājs Augusts Brigmanis un LZP valdes priekšsēdētājs Edgars Tavars.


Aicinām pirmdien, 4. martā, plkst. 11.00 uz mākslas studiju “IDEALIST” (Rīgā, Elizabetes ielā 85A, Berga Bazārā)!


      Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:
Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHAVideo

  

FotoAptauja

Vai Latvijā jāievieš e-vēlēšanas?

Nav viedokļa

Apskatīt rezultātus
Twitter

Latvijas Zemnieku sa
14:59, May 09
RT @ZZS_: RT @DelfiLV 'Delfi TV ar Jāni Domburu' – 10.maijā pulksten 13 tiešraidē atbildēs Juris Jansons https://t.co/cLX7eNZ8Jf
Latvijas Zemnieku sa
14:58, May 09
RT @Biedriba_LOSP: Meža īpašnieki aicināti pieteikties konkursam “Sakoptākais mežs 2019” https://t.co/XG5ergXlP0
Latvijas Zemnieku sa
12:06, May 09
@Bordans Bordāna kungs, kā ar jūsu paša partijas priekšvēlēšanu solījumiem? Cik daudz cilvēkus priekšvēlēšanu laikā… https://t.co/5HeGVKzpg4

Latvijas zemnieku savienība novados


Video arhīvs apskatāms šeit