Aktualitātes

105097

Zaļo un Zemnieku savienības Eiropas Parlamenta saraksta prezentācija
Apskatīt komentārus (0)


27.02.2019


Pirmdien, 4. martā, Zaļo un zemnieku savienība (ZZS) iepazīstinās ar apvienības kandidātiem un programmu šā gada 25. maijā gaidāmajām Eiropas Parlamenta vēlēšanām.


ZZS kandidātu sarakstā Eiropas Parlamenta vēlēšanām ir 16 Latvijas Zemnieku savienības (LZS) un Latvijas Zaļās partijas (LZP) izvirzīti pārstāvji. Saraksta līdere būs Dana Reizniece-Ozola.


Eiropas Parlamenta vēlēšanām ZZS ir izstrādājusi programmu, akcentējot jautājumus, kurus apvienības pārstāvji ir gatavi risināt, Eiropas Savienības līmenī aizstāvot Latvijas nacionālās intereses. Ar programmas galvenajiem uzstādījumiem iepazīstinās D.Reizniece-Ozola, savukārt Raimonds Bergmanis pievērsīsies Eiropas drošības un aizsardzības politikai, bet Ringolds Arnītis – lauksaimniecības politikai.

Pasākumā piedalīsies ne tikai izvirzītie kandidāti Eiropas Parlamenta vēlēšanām, bet arī ZZS veidojošo partiju līderi: LZS valdes priekšsēdētājs Augusts Brigmanis un LZP valdes priekšsēdētājs Edgars Tavars.


Aicinām pirmdien, 4. martā, plkst. 11.00 uz mākslas studiju “IDEALIST” (Rīgā, Elizabetes ielā 85A, Berga Bazārā)!


      Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:
Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHAVideo

  

FotoAptauja

Vai Latvijā jāievieš e-vēlēšanas?

Nav viedokļa

Apskatīt rezultātus
Twitter

Latvijas Zemnieku sa
08:43, Feb 13
Pēc Latvijas Televīzijas pasūtījuma janvārī veiktajā SKDS aptaujā ZZS reitings ir pieaudzis līdz 8,1% un tā jau ir… https://t.co/pHpBtHQfUO
Latvijas Zemnieku sa
12:45, Sep 06
Nodibināta Latvijas Zemnieku savienības nodaļa Apvienotajā Karalistē https://t.co/qyFW9gxvTt
Latvijas Zemnieku sa
14:52, Aug 10
RT @Finmin: Latvija ir saņēmusi un izmantojusi visu 2007. – 2013. gada plānošanas perioda #ESfondi finansējumu! Uzzini vairāk šeit: https:/…

Latvijas zemnieku savienība novados


Video arhīvs apskatāms šeit