Aktualitātes

79330

Satiksmes ministrs Zemgalē apmeklēs LAU dolomīta karjeru un iepazīsies ar autoceļu remontdarbu gaitu
Apskatīt komentārus (0)


13.06.2017


Trešdien, 14. jūnijā satiksmes ministrs Uldis Augulis kopā ar VAS Latvijas Valsts ceļi (LVC) un VAS Latvijas Autoceļu uzturētājs (LAU) vadību apmeklēs LAU dolomīta karjeru un apsekos reģionālo autoceļu remontdarbus Zemgalē.

Kā pirmo, ministrs apmeklēs dolomīta šķembu karjeru Akmenscūciņas aiz Iecavas. Karjerā tiek iegūtas dolomīta šķembas, kuras tiek izmantotas autoceļu uzturēšanai. LAU pārstāvji iepazīstinās ar karjera darbību un demonstrēs nesen iegādāto tehniku.

Ministrs arī apmeklēs Vecsauli, kur tika veikti reģionālā autoceļa Bauska–Aizkraukle (P87) remontdarbi. Būvuzņēmējs – SIA Igate – ir veicis defektu labojumus un LVC Ceļu laboratorijas speciālisti 14.06. izdarīs urbumus, lai veiktu atkārtotas seguma kvalitātes pārbaudes.

Tāpat ministrs apsekos būvdarbus uz autoceļa Ķekava – Skaistkalne (P89) - tiltu pār Iecavas upi starp Bārbeli un Skaistkalni, kas tiek pārbūvēts, kā arī remontdarbus pašā Skaistkalnē. Autoceļa Ķekava – Skaistkalne posms līdz rekonstrukcijai bija viens no sliktākajiem Latvijā.


      Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:
Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHAVideo

  

FotoAptauja

Vai Latvijā jāievieš e-vēlēšanas?

Nav viedokļa

Apskatīt rezultātus


Twitter

Latvijas Zemnieku sa
12:51, Jul 20
Intervija ar Armandu Krauzi https://t.co/i6TDZrW89i
Latvijas Zemnieku sa
17:12, Jul 19
RT @DelfiLV Advokāti: Nosodām mēģinājumus graut valsts tieslietu sistēmas reputāciju https://t.co/Iz4Rdv3mzS
Latvijas Zemnieku sa
16:27, Jul 19
J.Dūklavs:“Aicinu tiesībsargājošās iest.pēc iespējas ātrāk izmeklēt Rīdzenes sarunās pausto faktu atbilst.patiesībai https://t.co/Cy48KOeSUe

Latvijas zemnieku savienība novados


Video arhīvs apskatāms šeit