Aktualitātes

104084

Kučinskis: Ja budžetā mēģinās ietvert «fantastiskos» solījumus, valdība «uzsprāgs» mēnesi pēc izveides
Apskatīt komentārus (0)


15.01.2019


Ja šīgada budžetā partijas, kas pašlaik strādā pie koalīcijas izveides, ietvertu savus priekšvēlēšanu “fantastiskos solījumus”, jaunā valdība “uzsprāgs” jau mēnesi pēc izveides, intervijā LTV raidījumā “Rīta Panorāma” sacīja aizejošās valdības premjers Māris Kučinskis (Zaļo un Zemnieku savienība).

Saeimas balsojumā par iespējamo Krišjāņa Kariņa (“Jaunā Vienotība”) valdību Zaļo un Zemnieku savienība nepaudīs atbalstu tai. Tomēr, tā kā valdība beidzot būtu jāizveido, varētu jaunveidojamai valdībai “iedot ceļamaizi”, atturoties balsojumā, atklāja Kučinskis.

Vērtējot Kariņu kā potenciālo premjeru, Kučinskis pauda, ka “Jaunās Vienotības” politiķim ir liela pieredze, viņš centīsies un “neko sliktu valstij nedarīs”. Vienlaikus Kučinskis pauda bažas par daļu potenciālo ministru, sakot, ka ir diezgan bēdīgi, ka ministru kandidātiem ir tik maz prasību.

Savukārt attiecībā uz 2019.gada budžetu aizejošās valdības premjers pauda, ka jaunajai valdībai nebūs citas iespējas kā strādāt ar sagatavoto projektu. Ja partijas tagad ķertos pie budžeta revīzijas un mēģinātu ietvert “fantastiskos solījumus”, valdība “uzsprāgs” jau mēnesi pēc izveides.

Viņaprāt, jaunveidojamās valdības vienīgais reālais solījums ir pašvaldību reforma. Tomēr arī to realizēt būšot daudz grūtāk, nekā “kungi iedomājas”. Nekas vairāk no partiju priekšvēlēšanu solījumiem topošajā valdības deklarācijā neesot nonācis.


      Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:
Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHAVideo

  

FotoAptauja

Vai Latvijā jāievieš e-vēlēšanas?

Nav viedokļa

Apskatīt rezultātus
Twitter

Latvijas Zemnieku sa
14:37, Jun 11
Novadu kartes pārzīmēšanā vairojas šķēršļi - https://t.co/uI9CUxq9HN via @nralv
Latvijas Zemnieku sa
14:36, Jun 11
Pārprasta tiesiskuma sardzē jeb Vai Saeimai ir daļa gar pašvaldību atkritumiem? https://t.co/U9WQBXjEBp
Latvijas Zemnieku sa
14:35, Jun 11
Līdz 13. jūnijam var pieteikties konferencei Rīgā "Latvijas teritoriju attīstības izaicinājumi" https://t.co/YvUkJ4RNIT via @lps_lv

Latvijas zemnieku savienība novados


Video arhīvs apskatāms šeit