Aktualitātes

87215

Ciblas un Vārkavas novadā stāstīs un diskutēs par lauksaimniecības nākotni
Apskatīt komentārus (0)


27.07.2018


Trešdien, 1. augustā, Ciblas novadā un ceturtdien, 2. augustā, Vārkavas novadā norisināsies Zemkopības ministrijas (ZM) un SIA “Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs” (LLKC) rīkots informatīvais seminārs par Kopējās lauksaimniecības politikas (KLP) attīstību pēc 2020. gada un Lauku attīstības programmas (LAP) aktualitātēm 2018. gadā. Seminārā piedalīsies zemkopības ministrs Jānis Dūklavs, lai informētu lauku uzņēmējus par sarunām ar Eiropas Komisiju, kā arī atbildētu uz lauksaimniekus interesējošiem jautājumiem.

 

Seminārā ZM speciālisti informēs par KLP nākotnes perspektīvām un šī gada LAP atbalsta pasākumu programmām, savukārt Lauku atbalsta dienesta speciālisti informēs par aktualitātēm projektu pieņemšanā. Tāpat semināra laikā informēs par LLKC jaunumiem. Semināra noslēgumā plānota diskusija par KLP attīstību pēc 2020. gada, īpašu uzsvaru liekot uz atbalstu mazajām un vidējām saimniecībām.

 

Seminārs 1. augustā norisināsies Blontu tautas namā, Blontos, Blontu pagastā, Ciblas novadā no pulksten 11.00, savukārt 2. augustā – Rožkalnu pagasta pārvaldē, Saules ielā 16, Rimicānos, Rožkalnu pagastā, Vārkavas novadā no pulksten 11.00.


      Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:
Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHAVideo

  

FotoAptauja

Vai Latvijā jāievieš e-vēlēšanas?

Nav viedokļa

Apskatīt rezultātus
Twitter

Latvijas Zemnieku sa
08:43, Feb 13
Pēc Latvijas Televīzijas pasūtījuma janvārī veiktajā SKDS aptaujā ZZS reitings ir pieaudzis līdz 8,1% un tā jau ir… https://t.co/pHpBtHQfUO
Latvijas Zemnieku sa
12:45, Sep 06
Nodibināta Latvijas Zemnieku savienības nodaļa Apvienotajā Karalistē https://t.co/qyFW9gxvTt
Latvijas Zemnieku sa
14:52, Aug 10
RT @Finmin: Latvija ir saņēmusi un izmantojusi visu 2007. – 2013. gada plānošanas perioda #ESfondi finansējumu! Uzzini vairāk šeit: https:/…

Latvijas zemnieku savienība novados


Video arhīvs apskatāms šeit