Aktualitātes

87215

Ciblas un Vārkavas novadā stāstīs un diskutēs par lauksaimniecības nākotni
Apskatīt komentārus (0)


27.07.2018


Trešdien, 1. augustā, Ciblas novadā un ceturtdien, 2. augustā, Vārkavas novadā norisināsies Zemkopības ministrijas (ZM) un SIA “Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs” (LLKC) rīkots informatīvais seminārs par Kopējās lauksaimniecības politikas (KLP) attīstību pēc 2020. gada un Lauku attīstības programmas (LAP) aktualitātēm 2018. gadā. Seminārā piedalīsies zemkopības ministrs Jānis Dūklavs, lai informētu lauku uzņēmējus par sarunām ar Eiropas Komisiju, kā arī atbildētu uz lauksaimniekus interesējošiem jautājumiem.

 

Seminārā ZM speciālisti informēs par KLP nākotnes perspektīvām un šī gada LAP atbalsta pasākumu programmām, savukārt Lauku atbalsta dienesta speciālisti informēs par aktualitātēm projektu pieņemšanā. Tāpat semināra laikā informēs par LLKC jaunumiem. Semināra noslēgumā plānota diskusija par KLP attīstību pēc 2020. gada, īpašu uzsvaru liekot uz atbalstu mazajām un vidējām saimniecībām.

 

Seminārs 1. augustā norisināsies Blontu tautas namā, Blontos, Blontu pagastā, Ciblas novadā no pulksten 11.00, savukārt 2. augustā – Rožkalnu pagasta pārvaldē, Saules ielā 16, Rimicānos, Rožkalnu pagastā, Vārkavas novadā no pulksten 11.00.


      Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:
Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHAVideo

  

FotoAptauja

Vai Latvijā jāievieš e-vēlēšanas?

Nav viedokļa

Apskatīt rezultātus
Twitter

Latvijas Zemnieku sa
14:59, May 09
RT @ZZS_: RT @DelfiLV 'Delfi TV ar Jāni Domburu' – 10.maijā pulksten 13 tiešraidē atbildēs Juris Jansons https://t.co/cLX7eNZ8Jf
Latvijas Zemnieku sa
14:58, May 09
RT @Biedriba_LOSP: Meža īpašnieki aicināti pieteikties konkursam “Sakoptākais mežs 2019” https://t.co/XG5ergXlP0
Latvijas Zemnieku sa
12:06, May 09
@Bordans Bordāna kungs, kā ar jūsu paša partijas priekšvēlēšanu solījumiem? Cik daudz cilvēkus priekšvēlēšanu laikā… https://t.co/5HeGVKzpg4

Latvijas zemnieku savienība novados


Video arhīvs apskatāms šeit