Aktualitātes

40398

Brigmanis: ZZS gatava iesaistīties valdībā (Diena.lv)
Apskatīt komentārus (0)


27.11.2013


http://www.diena.lv/latvija/politika/brigmanis-zzs-gatava-iesaistities-valdiba-14034530

Zaļo un zemnieku savienība (ZZS) būtu gatava iesaistīties valdības darbā, uzsver ZZS frakcijas vadītājs Augusts Brigmanis.

Pēc viņa teiktā, gan pagaidām nav skaidrs, kāds "būs formāts" sadarbībai. Vienlaikus Brigmanis atzīst, ka "valstī ir krīzes situācija" un "būtu muļķīgi, ja ZZS stāvētu malā". Politiķis uzsvēra, ka ZZS būtu gatava iesaistīties valdības darbā.

Tomēr viņš noliedza izskanējušo informāciju, ka Jānis Dūklavs (ZZS) varētu būt premjera amata kandidāts, uzsverot, ka tā ir "pilnīgi aplama informācija", kas ne ar ko nav apstiprināta. Par šo "nekur nav spriests un lemts", piebilda ZZS līderis.

Taujāts, kurš varētu būt ZZS premjera amata kandidāts, Brigmanis atbildēja, ka tā patlaban nav dienas aktualitāte. Tomēr Saeimā ir politiski spēki ar daudz lielāku deputātu pārstāvniecību nekā ZZS, teica Brigmanis.

Viņš skaidroja, ka ZZS "nekalkulē", kurš varētu būt premjers, tomēr valdība būtu jāvada cilvēkam ar "deputātu korpusu" aiz sevis skaita ziņā. Vienlaikus Brigmanis piebilda, ka ZZS ir cilvēki, kuriem ir nepieciešamas spējas un pieredze, lai šo amatu uzņemtos.

Brigmanis arī norādīja, ka ir pāragri runāt par ministrijām, kuru vadību ZZS gribētu uzņemties.

Diena.lv jau vēstīja, ka Dombrovskis trešdien, 27.novembrī, pēc tikšanās ar Valsts prezidentu Andri Bērziņu paziņoja par atkāpšanos no amata saistībā ar Zolitūdes traģēdiju. VIDEO, kurā Dombrovskis paziņo par savu lēmumu, skatieties šeit.

Tikšanās ilga aptuveni pussotru stundu. Noprotams, ka Valsts prezidents aicinājis premjeru uzņemties politisko atbildību par traģēdiju. "Es aicinu visus, kas skatās nākotnē izvērtēt savu atbildību un attiecīgi rīkoties," teica Bērziņš.

Visas ziņas, kas saistītas ar nu jau demisionējušā premjera Valda Dombrovska lēmumu un politiskajām konsekvencēm, lasiet portālā Diena.lv, īpašajā sadaļā Premjera demisija.


      Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:
Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHAVideo

  

FotoAptauja

Vai Latvijā jāievieš e-vēlēšanas?

Nav viedokļa

Apskatīt rezultātus
Twitter

Latvijas Zemnieku sa
20:50, Nov 14
RT @BensLatkovskis: Vispār, nafig to fakino opozīciju. Lai tinās un netraucē ballīti. Lai dzīvo 15.maijs un mūsu Tēvzemes vienotība iekš se…
Latvijas Zemnieku sa
20:09, Nov 14
RT @elitaveidemane: koalīcija tomēr ir gudrāka, nekā pirms tam domāju: tā aizbāza muti opozīcijai tieši tajā brīdī, kad vajadzēja sākt deba…
Latvijas Zemnieku sa
20:02, Nov 14
RT @uldisaugulis: Koalīcija samazina debašu laiku līdz 1 minūtei, jo steidzīgi jāpiešķir nauda pašiem sev! Ar skaļiem paziņojumiem par soli…

Latvijas zemnieku savienība novados


Video arhīvs apskatāms šeit