Aktualitātes

84675

Baltijas valstu un Polijas lauksaimniecības ministri Rīgā diskutēs par ES Kopējās lauksaimniecības politikas nākotni
Apskatīt komentārus (0)


12.03.2018


Otrdien, 13. martā, Zemkopības ministrijā, Rīgā, notiks Latvijas, Igaunijas, Lietuvas un Polijas lauksaimniecības ministru tikšanās, lai diskutētu par ES Kopējās lauksaimniecības politikas (KLP) nākotni pēc 2020. gada, sevišķu uzmanību veltot nepieciešamībai izlīdzināt tiešos maksājumus.

 

Sanāksmē piedalīsies Igaunijas lauku attīstības ministrs Tarmo Tamms (Tarmo Tamm), Lietuvas lauksaimniecības ministrs Broņus Markausks (Bronius Markauskas), Polijas lauksaimniecības un lauku attīstības ministrs Kšištofs Jurgels (Krzysztof Jurgiel) un Latvijas zemkopības ministrs Jānis Dūklavs. Baltijas valstu un Polijas lauksaimniecības ministru diskusija par KLP nākotni notiks pēc zemkopības ministra Jāņa Dūklava ierosinājuma.

 

Tikšanās laikā Latvijas, Igaunijas, Lietuvas un Polijas lauksaimniecības ministri parakstīs kopīgu deklarāciju, paužot četru valstu viedokli par Eiropas Komisijas (EK) paziņojumu „Pārtikas un lauksaimniecības nākotne”. EK 2017. gada nogalē publicēja paziņojumu “Pārtikas un lauksaimniecības nākotne”, kurā definē KLP prioritātes pēc 2020. gada.


      Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:
Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHAVideo

  

FotoAptauja

Vai Latvijā jāievieš e-vēlēšanas?

Nav viedokļa

Apskatīt rezultātus


Twitter

Latvijas Zemnieku sa
09:11, Mar 22
Uz kongresu Jelgavā pulcēsies Latvijas Zemnieku savienības biedri un atbalstītāji https://t.co/31LYWS9mK7
Latvijas Zemnieku sa
11:50, Mar 16
RT @Zemkopibas_min: Baltijas valstis un Polija informēs ES dalībvalstis un EK par vienoto prasību izlīdzināt tiešos maksājumus: https://t.c…
Latvijas Zemnieku sa
10:48, Mar 16
RT @AndrisRavins: Šodien Jelgavas Sv. Trīsvienības baznīcas tornī aizvadīts ikgadējais seminārs Jelgavas un reģionālā tūrisma pakalpojumu s…

Latvijas zemnieku savienība novados


Video arhīvs apskatāms šeit