Aktualitātes

106056

A.Krauze: Notiekošais Jēkabpils pilsētā liecina par negodīgu politiku
Apskatīt komentārus (0)


26.04.2019


Pēdējā laika notikumi saistībā ar varas maiņas mēģinājumiem Jēkabpils pilsētas domē liecina par negodīgu politiku un neveicina pašvaldības darbu tās iedzīvotāju interesēs, uzskata Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) valdes priekšsēdētājs, Latvijas Zemnieku savienības (LZS) priekšsēdētājs Armands Krauze.

A.Krauze akcentē, ka svarīgākās lietas politikā ir uzticēšanās un sava dotā vārda turēšana, jo īpaši vēlētājiem. ”Tikai tad, ja ir uzticēšanās starp partneriem un godaprāts savu solījumu pildīšanā vēlētājiem, ir iespējama virzība uz priekšu un uz pareizu, nākotnē balstītu lēmumu pieņemšanu, savu vēlētāju un atbalstītāju dotā mandāta izpildi. Dotā vārda turēšana nozīmē atbildību par saviem lēmumiem, partneru nepievilšana un, protams, paša uzņemto saistību izpildīšana sabiedrības priekšā,” norāda ZZS līderis.

Pašreizējie notikumi Jēkabpils pilsētas domē liecina, ka atsevišķiem pilsētas domes deputātiem, kuri pēkšņi un bez argumentiem nolēmuši “pārmesties” jau citā koalīcijā un ignorēt gan savas iepriekš uzņemtās saistības, gan parakstītos dokumentus, politikā ir citi principi. Proti, nevis strādāt kopā ar kolēģiem pildīt savas saistības un darīt kopēju darbu pilsētas labā, bet gan meklēt un atrast iespējas tikt pie varas jebkuriem līdzekļiem, pildīt kādas ārpus caurspīdīgas un godīgas politikas slēgtas vienošanās. 

„Notiekošais Jēkabpilī met ēnu ne tikai uz konkrētiem cilvēkiem, bet arī uz politisko spēku, kuru tie pārstāv,” atzīst A.Krauze. LZS vienmēr ir pildījusi savas saistības un doto vārdu politikā. Tāpēc partijai nav saprotama šāda rīcība, kas būtībā pašlaik Jēkabpils pilsētā notiekošo liek uztvert vienīgi kā atsevišķu personu grupas savtīgu interešu realizēšanu. . 

A.Krauze uzsver: „Man ir cerība, ka loģiski domājošie Jēkabpils pilsētas domes deputāti, arī tie, kas tādu vai citādu iemeslu dēļ parakstījuši demisijas pieprasījumu pašreizējam mēram, balsojumā novērtēs ne tikai savtīgas personīgās intereses, bet vajadzību pēc godīgas un caurspīdīgas politikas kopumā, kas ilgtermiņā dos ievērojamu labumu pilsētas iedzīvotājiem”.

Papildus informācijai:
Dace Kārkliņa
Zaļo un zemnieku savienības preses sekretāre
Tālr. 29533172
www.zzs.lv


      Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:
Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHAVideo

  

FotoAptauja

Vai Latvijā jāievieš e-vēlēšanas?

Nav viedokļa

Apskatīt rezultātus
Twitter

Latvijas Zemnieku sa
14:40, Jan 23
RT @EdgarsPutra: @Mikipele6 @normundsbergs @uldisaugulis Vai SM ir vērtējusi valsts dzelceļa adminstrācijas lietderību? Iepriekš tās reorga…
Latvijas Zemnieku sa
14:04, Jan 23
RT @DLiepins: Šveicē ar 8,57 miljoniem iedzīvotāju ir nepieciešams savākt 50000 parakstus referenduma organizēšanai, bet Latvijā ar nepilni…
Latvijas Zemnieku sa
14:03, Jan 23
RT @DSLatvijai: Bordāna kārtējā vēršanās pret Valsts Drošības Dienestu ir revanšisms par Juraša krimināllietu un centieni sev uztaisīt lētu…

Latvijas zemnieku savienība novados


Video arhīvs apskatāms šeit